VS
Юрій, Одесса. 10 сентября 2013 в 12:04 Отзыв №12908 про СК Добробут по теме:

Прошу надати відповідь, КОЛИ БУДЕ ПРОВЕДЕНА ВИПЛАТА?

, Одесса. 10 сентября 2013 в 12:04 Отзыв №
СК Добробут по теме:

Прошу надати відповідь, КОЛИ БУДЕ ПРОВЕДЕНА ВИПЛАТА?

Юрій, 10 сентября 2013, 14:10

Прошу надати відповідь, КОЛИ БУДЕ ПРОВЕДЕНА ВИПЛАТА?
Доводжу до Вашого відома, що 17.07.2012 р. в місті Одесі по вулиці Грушевського відбулась ДТП за участю забезпеченого в ПрАТ «НФСК «Добробут» згідно полісу обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів № АА/6024050, автомобіля марки УАЗ - 3303, д.н. ВН0424ЕВ під керуванням водія Лисицького Івана Петровича та автомобіля марки MAZDA-3, д.н. ВН3062СР під керуванням водія Вакарука Юрія Григоровича. Після реєстрації зазначеної ДТП водій Лисицький І.П. та водій Вакарук Ю.Г. звернулися до представницького відділення ПрАТ «НФСК «Добробут», яке знаходилося в місті Одесі з Заявою про настання страхового випадку (Лисицький І.П.) та Заявою про страхове відшкодування (Вакарук Ю.Г.). Данні заяви були об’єднані в спільну страхову справу, якій був присвоєний реєстраційних № 2788. Після написання зазначених заяв на протязі тижня була проведена незалежна експертиза, суб’єктом підприємницької діяльності оцінювачем автотоварознавцем СПД «Вітвіцьким І.І.» по визначенню суми відновлювального ремонту автомобіля марки MAZDA-3, д.н. ВН3062СР. На протязі 1-го місяця Звіт незалежного експерта № 482 від 10.08.2012 р. був наданий в ПрАТ «НФСК «Добробут», згідно якого сума матеріального збитку склала 10 632,30 грн. (сума з урахуванням експлуатаційного зносу).
Згідно постанови Біляївського районного суду Одеської області від 14.09.2012 р. суддя Крачкова С.В. розглянувши матеріали справи, постановила : «Визнати Лисицького Івана Петровича винним у скоєнні адміністративного правопорушення передбаченого ст. 124 КпАП України і піддати його адміністративному стягненню у вигляді штрафу в розмірі 340 грн. на користь держави». Зазначена постанова разом з Заявою на виплату страхового відшкодування з зазначеними банківськими реквізитами були надані мною, Вакаруком Юрієм Григоровичем в представницьке відділення ПрАТ «НФСК «Добробут» в місті Одесі. Після надання всього переліку документів, який був затребуваний працівниками страхової компанії я почав очікувати виплату, яка мала відбутися впродовж 90-та днів з дня написання заяви про страхове відшкодування, але очікування були марними в зв’язку з чим я повторно 20.06.2013 р. направив повний пакет документів по страховому випадку на адресу ПрАТ «НФСК «Добробут» : м. Київ, а/б №99, інд. 04070.
Згідно п.п. 36.2, ст. 36 Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» :
«Страховик (МТСБУ) протягом 15 днів з дня узгодження ним розміру страхового відшкодування з особою, яка має право на отримання відшкодування, за наявності документів, зазначених у статті 35 цього Закону, повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, але не пізніш як через 90 днів з дня отримання заяви про страхове відшкодування зобов'язаний:
у разі визнання ним вимог заявника обґрунтованими - прийняти рішення про здійснення страхового відшкодування (регламентної виплати) та виплатити його».
На підставі вищевикладеного, враховуючи той факт, що 18.07.2012 р., а потім повторно 20.06.2013 р. мною до ПрАТ «НФСК «Добробут» був направлений повний пакет документів по зазначеному страховому випадку, переконливо прошу Вас провести відповідну перевірку дій (бездіяльності) ПрАТ «НФСК «Добробут», та у випадку виявлення порушень сприяти в швидкому вирішенні питання відносно виплати страхового відшкодування.

Служебная информация

Информация доступна только страховой компании

Вы - автор этого отзыва и вы хотели бы
написать комментарий?
Вам тоже есть что сказать про вашу СК?
Напишите свой отзыв
Вы - представитель обсуждаемой компании?
Хотите дать ответ?