Каталог страховых компаний Украины
Отзывы о страховых компаниях
Новости и акции страховых компаний
Ответы экспертов
личный кабинет
Страхнадзор – это информационный проект о страховании в Украине. Единственная дискуссионная площадка, где вы можете пообщаться со страховыми компаниями и получить аргументированный официальный комментарий страховщика.
(097) 953 40 78
(097) 953 40 78
(050) 412 18 99
(093) 054 63 51
г. Киев, ул. Предславинская, 28
Хотілося б знати коли вже мені виплатять страхове відшкодування
СК Країна по теме:
Хотілося б знати коли вже мені виплатять страхове відшкодування
Добрий день.
Я, Ніколаєнко Артем Сергійович, 15.04.12 року потрапив в ДТП в с. Холмок Закарпатської області на автомобілі Мерседес р.н. АО5080АХ. Згідно рішення апеляційного суду винуватцем ДТП визнано гр. України Коприву Петра Петровича , який рухався на автомобілі Пежо Боксер р.н. АО3979АЕ. Між власником цього транспортного засобу та СК «Країна» укладено договір страхування цивільно-правової відповідальності перед третіми особами № АВ/1437457.
Уже півтора року розглядається справа з 15.04.2012 р. по сьогоднішній день результату немає. З 22.05.2013 року мені на гарячій лінії компанії розповідають, що матеріали знаходяться на підписанні в керівництва. Дайте будь ласка відповідь, коли керівництво компанії зможе ознайомитись з матеріалами моєї справи та підписати акт на виплату страхового відшкодування? З моменту подання останнього документу в справі минуло 8 місяців. Хотілося б знати коли вже мені виплатять страхове відшкодування?
Служебная информация
Информация доступна только страховой компании
написать комментарий?
Напишите свой отзыв
Хотите дать ответ?