Каталог страховых компаний Украины
Отзывы о страховых компаниях
Новости и акции страховых компаний
Ответы экспертов
личный кабинет
Страхнадзор – это информационный проект о страховании в Украине. Единственная дискуссионная площадка, где вы можете пообщаться со страховыми компаниями и получить аргументированный официальный комментарий страховщика.
(097) 953 40 78
(097) 953 40 78
(050) 412 18 99
(093) 054 63 51
г. Киев, ул. Предславинская, 28
Вимагаю, негайного відшкодування у найкоротший час
СК Оранта по теме:
Вимагаю, негайного відшкодування у найкоротший час
Я являюсь потерпілою стороною внаслідок дорожньо-транспортної пригоди (далі – ДТП) справа №12242 від 17.10.2013р.
До 8 листопада 2013р. на адресу НАСК «Оранта» (далі – Страховик) було надано всі необхідні документи для здійснення страхового відшкодування в розумінні положень ЗУ «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів».
11 листопада 2013р. Дніпровським районним судом м. Києва було винесено Постанову про відшкодування мені завданих збитків.
15 листопада 2013 року НАСК «Оранта» було прийнято рішення про виплату страхового відшкодування №ОЦВ-13-12-242/1.
Згідно ЗУ «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів», а саме ст. 37 ч. 1 виплата страхового відшкодування здійснюється протягом не пізніше ніж 90 днів з дня отримання страховиком всіх необхідних документів. Як зазначалося вище, всі необхідні документи, які вимагалися Страховиком для прийняття рішення, було надано на адресу Страховика 08.11.2013р.
Проте, станом на 26 лютого 2014 р. з дня подання всіх необхідних документів Страховику минула 101 доба, але виплати страхового відшкодування Страховиком досі не було здійснено!
Вимагаю, негайного відшкодування у найкоротший час, або буду змушений звернутись зі Скаргою до МТСБУ та Нацкомфінпослуг України з метою проведеня позаплановую перевірки діяльності НАСК "ОРАНТА".
Хочу також зазначити, що згідно ЗУ «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів», а саме ст. 37 п. 5 за кожен день прострочення виплати страхового відшкодування з вини страховика особі, яка має право на отримання такого відшкодування, сплачується пеня з розрахунку подвійної облікової ставки Національного банку України, яка діє протягом періоду, за який нараховується пеня.
Служебная информация
Информация доступна только страховой компании
Уважаемый Страхователь,
Информация по Вашему делу будет проверена незамедлительно.
Вы очень незамедлительно рассмотрели мое дело, а главное ответили...также же незамедлительно, как и 5 дней прошло с вашего комментария!
написать комментарий?
Напишите свой отзыв
Хотите дать ответ?