VS
Igor, Львов. 28 июля 2016 в 13:06 Отзыв №19930 про СК Княжа по теме:

Скажіть будь-ласка, чому не була врахована сума ремонту за довідкою з СТО і ваша компанія явно занижує суму збитку ?

, Львов. 28 июля 2016 в 13:06 Отзыв №
СК Княжа по теме:

Скажіть будь-ласка, чому не була врахована сума ремонту за довідкою з СТО і ваша компанія явно занижує суму збитку ?

Igor, 29 июля 2016, 12:43

Доброго дня.
03.06.2016 відбулось ДТП за участю авто, яке було застрахуване в с.к. "Княжа".
Я є потерпілою особою, з винуватцем домовились оформити ДТП за європротоколом.
В результаті ДТП в моєму автомобілі Hyundai Sonata був пошкоджений задній бампер.
06.06.2016 в с.к. була подана заява №160000070416 про настання страхового випадку.
Моє авто було оглянуте працівником с.к. та через кілька днів мені було запропоновано суму виплати 1880грн, на що я, звичайно не погодився, так як на різних СТО сума ремонту складає від 2800грн і вище (готівкою).
Я пояснив це вашому працівнику і ми домовились, що я візьму на СТО рахунок на ремонт свого авто, передам його в с.к. і відповідно буде можливість перерахувати суму збитку в більшу сторону відповідно до цього рахунку.
Сума ремонту за наданим рахунком складає 3873,00грн (в т.ч. ПДВ 645,50грн).
Рахунок був представлений с.к. 08.07.2016, після чого мені пообіцяли провести розгляд справи та можливо перерахувати суму виплати.
Сьогодні, 28.07.2016 я передзвонив в с.к. та дізнався що сума перерахована не була та її розмір і надалі становить 1880грн.
Як варіант мені запропонували провести незалежну експертизу власним коштом (450грн) і тоді, можливо, сума зміниться.

Скажіть будь-ласка, чому не була врахована сума ремонту за довідкою з СТО і ваша компанія явно занижує суму збитку ?

На даний момент в мене склалось дуже негативне враження про якість роботи страховика та його небажання йти на контакт з клієнтами.
В разі подальших непорозумінь збираюсь писати скарги в Нацкомфінпослуг та МТСБУ.

Служебная информация

Информация доступна только страховой компании

СК Княжа, 11 августа 2016, 10:23

Шановний клієнте!
Дякуємо за звернення.
Вартість ремонту була розрахована за допомогою спеціалізованої міжнародної програми «Audatex», яка передбачає усі ремонтні нормативи та їх вартість. А отже, розрахунок ремонту Вашого транспортного засобу відповідає вимогам сучасних СТО, які використовують дану програму при ремонтах транспортних засобів.

З повагою,
УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп»

Igor, 12 августа 2016, 22:01

Звичайно чудово знати що ви використовуєте спеціалізовану міжнародну програму «Audatex», яка передбачає усі ремонтні нормативи та їх вартість, проте, в мене виникло враження що таку програму використовує хіба "вуйко Василь" на гаражах, який можливо і здійснить ремонт за такі кошти, проте якість такого ремонту особисто в мене викликає небезпідставні сумніви.
В даний момент за ремонт мого транспортного засобу сучасні СТО просять зовсім інших грошей, як доказ вам був наданий відповідний рахунок. Ви ж прекрасно розумієте що зняття/встановлення та фарбування бампера на нормальному СТО (не в гаражі) коштує значно більше ніж 1880грн.
Мені дуже шкода, що через такі дрібниці ви підриваєте репутацію як вашої страхової компанії, так і Vienna Insurance Group в цілому, яка, як написано на вашому сайті, надає гарантії якості та фінансової стабільності УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп».
Нажаль, якість надання послуг вашою компанією залишає бажати кращого.
Дякую.

Вы - автор этого отзыва и вы хотели бы
написать комментарий?
Вам тоже есть что сказать про вашу СК?
Напишите свой отзыв
Вы - представитель обсуждаемой компании?
Хотите дать ответ?