Каталог страховых компаний Украины
Отзывы о страховых компаниях
Новости и акции страховых компаний
Ответы экспертов
личный кабинет
Страхнадзор – это информационный проект о страховании в Украине. Единственная дискуссионная площадка, где вы можете пообщаться со страховыми компаниями и получить аргументированный официальный комментарий страховщика.
(097) 953 40 78
(097) 953 40 78
(050) 412 18 99
(093) 054 63 51
г. Киев, ул. Предславинская, 28
Йде шостий місяць тяганини. Для ремонту я взяв кредит
СК Страховая группа ТАС по теме:
Йде шостий місяць тяганини. Для ремонту я взяв кредит
Я Сілецький Віталій Михайлович потрапив в ДТП 13 квітня (страстна п'ятниця). За кермом автомобіля був чиновник районного рівня. ДАІ довго "вело" справу. В решті суд визав винним в ДТП Торговця О.Г. Це було 09.07.2012р. Декілька разів їздив в Дніпропетровськ, довозив необхідні документи, але кожного разу мені пропонували довезти ще якийсь папірець. Тепер спілкуюсь по телефону. Останній раз мені сказали, що 90 днів ще не пройшло. Йде шостий місяць, тяганини. Для ремонту я взяв кредит і щомісяця сплачую відсотки. Один день просрочки - штраф! То, можливо і в ТАС потрібно штрафувати винних в знущанні над клієнтами!
Служебная информация
Информация доступна только страховой компании
І чому у нас завжди так... Куди не звернешся - всі ділові, а до тебе їм діла немає! Прийшов, значить йому щось потрібно. А, якщо потрібно - думай, що потрібно робити, щоб чиновник (службовець) звернув увагу на твою проблему. Хоч і виникла вона зовсім не по моїй вині. Мені 66! Скажу відверто: такої анархії 40 років тому не було. (20 років-одне покоління). А ці два покоління виховував і я, працюючи вчителем та керівником школи. Тож - пожинаю плоди своєї праці і прошу вибачення у суспільства:пробачте за брак в роботі!
Шановний Віталію Михайловичу!
Повідомте, будь-ласка, номер Вашої справи, для того, щоб ми детальніше могли розібратися в ситуації, що виникла.
З повагою, СГ "ТАС"
Добрий день! Світлана, в Дніпропетровську говорить що № справи - це їх внутрішня інформація! Дякую!
Сегодня я узнал № страхового полиса Торговца А.Г. : АА4481222
Шановний Віталій Михайлович!
Відповідно до ч. 3 ст. 33 Закону, «водії та власники транспортних засобів, причетних до дорожньо-транспортної пригоди, власники пошкодженого майна зобов’язані зберігати пошкоджене майно (транспортні засоби) у такому стані, в якому воно знаходилося після дорожньо-транспортної пригоди, до тих пір, поки його не огляне призначений страховиком (у випадках, передбачених статтею 41 цього Закону, - МТСБУ) представник (працівник, аварійний комісар або експерт), а також забезпечити йому можливість провести огляд пошкодженого майна (транспортних засобів)».
10.09.2012 р. до АТ «СГ «ТАС» (приватне) Вами було подано заяву про настання події, але при цьому Ви не надали пошкоджений автомобіль ВАЗ 21099, н. з. АЕ2654СК, для огляду.
Згідно ч. 3 ст. 538 Цивільного кодексу України, «У разі невиконання однією із сторін у зобов’язанні свого обов’язку або за наявності очевидних підстав вважати, що вона не виконає свого обов’язку у встановлений строк (термін) або виконає його не в повному обсязі, друга сторона має право зупинити виконання свого обов’язку, відмовитися від його виконання частково або в повному обсязі».
Згідно п.3 ч. 1 ст. 37 Закону, «Підставою для відмови у здійсненні страхового відшкодування (регламентної виплати) є невиконання потерпілим або іншою особою, яка має право на отримання відшкодування, своїх обов’язків, визначених цим Законом, якщо це призвело до неможливості страховика (МТСБУ) встановити факт дорожньо-транспортної пригоди, причини та обставини її настання або розмір заподіяної шкоди.»
На підставі викладеного та згідно п.3 ч. 1 ст. 37 Закону, Ви не виконали обов’язків по зберіганню пошкодженого майна до огляду експертом-оцінювачем, що перешкодило коректному підрахунку матеріального збитку, а тому АТ «СГ «ТАС» (приватне) не має правових підстав для здійснення Вам виплати страхового відшкодування.
З повагою, СГ «ТАС».
Шановні добродії з страхової компанії ТАС. Я переслав вам історію ДТП з поясненнями. В скоєнні ДТП я вини не маю. Це доказано експертами та судом. В день ДТП я повідомив свою страхову компанію (Оранта). Ваш кліент приховував таку інформацію і звернувся в страхову компанію тільки після мого прохання до ваших агентів з Великоновоселківки викликати його для оформлення документів. Весь процес переговорів з вашими агентами я виклав у поясненні. ому, в такому випадку, ви вимагали з мене повторно документи від СТО, чому ваша агент Світлана завела мене "в блуд"? В мене збереглися смс повідомлення і ел. листи переписки. Якщо ви вважаєте що це її вина особиста- повідомте. адвокат вимагає таку інформацію і просить повернути оригінали переданих мною документів. буду "шукати" правду. Дякую. Чекаю відповіді. P.S. Прошу повідомити, чи отримували ви мої листи на імя Мізінюка Л.М.та Петрука В.П.
Шановний Віталій Михайлович!
Рішення стосовно виплати залишається незмінним. Листи на імя Мізінюка Л.М. та Петрука В.П. отримали та надіслали відповідь поштою.
З повагою, СГ "ТАС"
Когда я получу свои оригиналы документов? Ну и "кидалово" эта страховая компания ТАС. Надо предупредить всех друзей, а их у меня много. Правда, толку с того, что мы в ТАС не будем страховаться. Хотя, тот кто будет страховать подумает, ведь в таком случае прийдётся самому возмешать ущерб!
И второе: если мой комент читают представители власти (а может и сам ТСЛ) прошу ответить - зачем и кому выгодно такое страхование? (хотя я, конечно, "зайду к ним в "гости"!
Уважаемый Виталий Михайлович! Для получения каких-либо копий документов из дела, необходимо написать заявление на их выдачу. Письмо с решением оправлено Вам по почте. С уважением, СГ «ТАС»
написать комментарий?
Напишите свой отзыв
Хотите дать ответ?