09 августа 2017 Страховая компания Княжа Лайф VIG (Юпітер) сообщает

СК «Княжа Лайф VIG» відсвяткувала з ключовими партнерами 18-ту річницю компанії!

2 серпня 2017 року СК «Княжа Лайф VIG» запросила своїх ключових партнерів з продажу програм страхування життя на урочисту зустріч з нагоди 18-ї річниці компанії. Почесними гостями заходу стали більше 50-ти керівників та ключових співробітників як давніх партнерів, співпраця з якими продовжується вже тривалий час, так і нових, співробітництво з якими щойно розпочалося. Останні новини, достовірна інформація з перших вуст та живе спілкування в колі друзів стали вагомим внеском в успішне співробітництво та подальший розвиток взаємовигідного партнерства

Офіційну частину зустрічі відкрив Голова Правління СК «Княжа Лайф VIG» Руслан Васютін, привітавши гостей з черговою річницею компанії та зосередившись на головних цінностях успішного бізнес-партнерства.

Перший Заступник Голови Правління СК «Княжа Лайф VIG» Ірина Бордюг у своєму емоційному виступі зазначила, що для неї важливим є не тільки фінансові показники діяльності компанії, але і можливість робити щось корисне для людей і країни та звернула увагу на соціальну направленість страхування життя як такого.

З вітальним словом виступили також один з перших керівників компанії, радник Правління VIG Жиємовіт Хіршфельд та Голова Правління СК «Княжа» Дмитро Грицута.

Гостями урочистого заходу стали численні партнери СК «Княжа Лайф VIG»: компанії «БІГ Брокер Україна», «Наш Капітал», «ОВБ Алфінанц Україна», «Salve Finance Україна», «Група успіху», «Інвестиційний фінансовий брокер», «Мегалайф-М», «Free Life», топ-менеджмент банків («Альфа-Банк Україна», «ОТП» та ін.) та громадських організацій (Українська федерація убезпечення).

Приємним сюрпризом для гостей зустрічі стала презентація фото-ретроспективи основних етапів розвитку компанії: від перших кроків, років становлення, до сьогодення, а також впевненого майбутнього.

Місцем проведення заходу було обрано затишний ресторан на подільских схилах. Мальовничі краєвиди старовинного Подолу, історія якого ніби перегукується з майже 200-річною історією групи VIG (Австрія) – головного акціонера компанії, тепла та невимушена атмосфера, жива музика, чудовий літній настрій і вишукана кухня зробили цю зустріч насправді незабутньою. Неформальне спілкування якнайкраще дозволило нашим ключовим партнерам не лише відпочити, а й обмінятися цікавим досвідом, сповнитися сил на чергові звершення!

Отже, свято вдалося, а захопливі відгуки та теплі привітання наших партнерів – найкраще тому підтвердження!

Источник: пресс-служба СК Княжа Лайф VIG (Юпітер)
 
09 августа
18 августа
19 августа
20 августа
21 августа
22 августа
23 августа
24 августа
25 августа
26 августа
27 августа
28 августа
29 августа
30 августа
31 августа
01 сентября
 
Альфа Страхование, 17:46

СК «Альфа Страхование» заключила договора ДМС с Метинвестом на 2017-2018 гг.

ЧАО «Страховая компания «Альфа Страхование» заключила договора добровольного медицинского страхования (ДМС) сотрудников предприятий Группы Метинвест на 2017-2018 года
 
Быстрей покупай здесь
 
www.link24.com.ua