23 февраля 2024 Страховая компания Страховая группа ТАС сообщает

За січень СГ «ТАС» зібрала майже 358 млн грн платежів

В січні 2024 року Страхова група «ТАС» залучила 357,76 млн грн страхових премій – це на 30,6% перевищує обсяг платежів, зібраних компанією впродовж першого місяця минулого року.

Так, за договорами страхування наземного транспорту СГ «ТАС» за місяць залучила 54,34 млн грн премій, що становить 15,19% від загального обсягу платежів за звітний період та на 16,4% перевищує відповідний показник за січень 2023 року.

Частка «автоцивілки» в січневому портфелі СГ «ТАС» склала 26,96%: за полісами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників за перший місяць поточного року було зібрано 96,47 млн грн платежів – на 32,3% більше, аніж торік.

В свою чергу, обсяги продажів «Зеленої картки» зросли на 70,6%: за вказаними полісами СГ «ТАС» в січні залучила 92,39 млн грн премій, що становить 25,82% від загальної суми платежів, зібраних компанією впродовж звітного періоду.

За договорами добровільного медичного страхування СГ «ТАС» за перший місяць 2024 року залучила страхових премій на суму 77,06 млн грн, що становить 21,54% від сукупного обсягу платежів та на 5,6% перевищує даний показник за січень 2023-го.

Водночас  за договорами страхування майна було зібрано 10,46 млн грн платежів – на 54,9% більше, аніж за січень минулого року.

За іншими договорами страхування СГ «ТАС» за звітний період залучила 27,04 млн грн страхових премій.

Источник: пресс-служба СК Страховая группа ТАС
 
 
Экспресс Страхование, 16:08

Кожен другий клієнт СК «Експрес Страхування» отримав виплату з ОСЦПВ менш ніж за 30 днів: результати аудиту за січень 2024 року

СК «Експрес Страхування», що входить до сім’ї групи компаній УкрАВТО, провела аудит роботи за січень 2024 року і проаналізувала строки виплат страхового відшкодування з автострахування.