VS
Олег, Харьков. 18 марта 2015 в 18:47 Отзыв №17404 про СК Днепринмед по теме:

Хочу почути відповідь страхової компанії, а потім вже при необхідності звернутися до преси та телебачення

, Харьков. 18 марта 2015 в 18:47 Отзыв №
СК Днепринмед по теме:

Хочу почути відповідь страхової компанії, а потім вже при необхідності звернутися до преси та телебачення

Олег, 20 марта 2015, 12:06

17.09.2014 року за адресою вул. Орешкова, смт.Васищево, Харківського району, Харківської області мала місце дорожньо-транспортна пригода (далі – ДТП), в якій було пошкоджено мій автомобіль ВАЗ-21099, державний реєстраційний номер 459-70ХК. Цей факт підтверджується довідкою відділу ДАІ з обслуговування Харківського району та міста Люботин (м. Мерефа) ГУМВС України в Харківській області, згідно якої автомобіль отримав наступні пошкодження – повна деформація передньої лівої частини автомобіля, криші, капота; розбито праву передню фару, лобове та бокове водійське скло.
ДТП сталося з вини водія автомобіля ВАЗ 21013 (державний реєстраційний номер – АР 6602 АІ) Бараша Руслана Івановича, що підтверджується постановою господарського суду Харківського району. Транспортний засіб ВАЗ 21013 застрахований у страховій компанії -Приватне акціонерне товариство страхова компанія «Дніпроінмед» (код ЄДРПОУ – 21870998), далі - страхова компанія; страховий поліс від 11.07.2014 №АІ/0201468, код страховика 140.
Мною у визначені законодавством терміни було здійснено звернення до страхової компанії з заявою про настання страхового випадку, були надані всі документи. Була проведена експертиза мого пошкодженого автомобіля. Крім того, після винесення рішення господарського суду, було своєчасно направлено постанову господарського суду до страхової компанії. Страховою компанією була відкрита справа №0201468 СК.
На сьогоднішній день мені не надано розрахунок заподіяної шкоди, не узгоджено суму шкоди та не проведено виплати. В телефонному режимі (тел. № 056-370-18-96) без надання відповідних розрахунків, передбачених законодавством про страхування, працівником відділу врегулювання – Олександром, мені було повідомлено, що сума шкоди складає 20 тис. гривень, але через скрутне становище страхова компанія може виплатити тільки 10 тис.гривень, або ж взагалі не отримаю нічого.
На сьогодні я є учасником АТО, захищаю свою Батьківщину від агресорів та своїми діями сприяю спокійній роботі і страховій компанії, яка нахабно поводить себе. Хочу почути відповідь страхової компанії, а потім вже при необхідності звернутися до преси та телебачення,особисто до Президента України за допомогою,бо Революція Гідності була не для того, щоб порядна людина була принижена такими "Страховими компаніями".

Служебная информация

Информация доступна только страховой компании

Вы - автор этого отзыва и вы хотели бы
написать комментарий?
Вам тоже есть что сказать про вашу СК?
Напишите свой отзыв
Вы - представитель обсуждаемой компании?
Хотите дать ответ?