VS
Тимошенко Владислав Владимирович, Киев. 29 апреля 2015 в 15:03 Отзыв №17685 про СК Днепринмед по теме:

Пропоную постраждалим від СК "Дніпроінмед" обєднатися для звернення у правоохоронні органи

, Киев. 29 апреля 2015 в 15:03 Отзыв №
СК Днепринмед по теме:

Пропоную постраждалим від СК "Дніпроінмед" обєднатися для звернення у правоохоронні органи

Тимошенко Владислав Владимирович, 29 апреля 2015, 19:29

04.10.2014 року страхувальник ПрАТ СК «Дніпроінмед» (Поліс АІ/0199116), з ознаками наркотичного сп’яніння, керуючи автомобілем HYUNDAI ACCENT держномер AA3487MX, рухаючись по бульвару Перова м. Києва, скоїв зіткнення з автомобілем потерпілого KIA Sportage.
Постановою районного суду м. Києва від 07.11.2014 року страхувальника Дніпроінмед визнано винним за ст.130 ч.1, ст.124 КУпАП – скоєння ДТП та знаходження у наркотичному спянінні.
06.10.2014 року представником потерпілого, який керував автомобілем потерпілого на момент ДТП до Київської філії ПрАТ «СК «Дніпроінмед» за адресою: м. Київ, вул. Краківська, 7 було подано повідомлення про ДТП із пакетом документів: копія Поліса, довідка ДАІ, паспорт потерпілого, ідентифікаційний код, посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Страхова справа зареєстрована за номером 0199116.
В порушення вимог п.34.2. ст.34 Закону України "Про ОСЦПВВНТЗ", після отримання повідомлення про ДТП страховик протягом 10 робочих днів не направив експерта (аварійного комісара, працівника) до місцезнаходження пошкодженого майна й не виконав заходів для встановлення розміру заподіяного збитку – експертиза до наступного часу не була проведена.
Враховуючи бездіяльність Дніпроінмед, з ініціативи потерпілого на СТО KIA MOTORS - офіційного дилера марки пошкодженого транспортного засобу було проведено дефектування пошкоджень, отриманих в результаті ДТП. Відповідно рахунку СТО №16134 від 09.10.14 р. – вартість відновлювального ремонту склала 93970,60 грн.
Вказаний рахунок представником потерпілого було доставлено в Київське представництво страховика за адресою: м. Київ, вул. Краківська, 7. Представник страховика відмовилася приймати рахунок СТО на 93 970, 60 грн. і повідомила, що розмір страхового відшкодування буде здійснено на підставі розрахунку спеціаліста Головного офісу страховика з Дніпропетровська, який складає 32 356 грн., і якщо потерпілий бажає взагалі отримати відшкодування, він повинен дати письмову згоду на відшкодування у розмірі 50% від суми розрахованої страховиком, тобто у розмірі 16 178 грн. В іншому випадку потерпілий не отримає ніякого відшкодування у зв’язку із незадовільним фінансовим становищем страховика, що є порушенням положень п.37.3 ст.37 Закону України Про ОСЦПВВНТЗ відповідно яких незадовільне фінансове становище страховика не є підставою для відмови у здійсненні страхового відшкодування, а у разі наявності умислу певних співробітників страховика на привласнення або утримання коштів, які він зобов’язаний виплатити потерпілому то й ознаки діянь, передбачених Кримінальним кодексом України.
Після цього, потерпілі неодноразово зверталися по телефону до страхової компанії, щоб дізнатися точний розмір розрахованого страховиком збитку та порядок врегулювання для організації відновлювального ремонту пошкодженого автомобіля. Представники страховика деякій час відмовлялися надавати будь які коментарі та відповіді. 02.01.2015 року представником потерпілого до головного офісу ПрАТ СК «Дніпроінмед» у м. Дніпропетровськ відповідно вказівок київського представника було направлено заяву про виплату страхового відшкодування із копією постанови суду про притягнення страхувальника до адміністративної відповідальності.
На порушення положень п.35.3. Закону України Про ОСЦПВВНТЗ страховиком, відповідно яких, особа якій подається заява про страхове відшкодування зобов’язана надавати консультаційну допомогу заявнику під час складання заяви і на вимогу заявника зобов’язана ознайомити його з відповідними нормативно-правовими актами, порядком обчислення страхового відшкодування та документами, на підставі яких оцінено розмір заподіяної шкоди співробітник страховика не надав таких консультацій та роз’яснень та не ознайомив з документами на підставі яких оцінено розмір шкоди, а навпаки надав роз’яснення, які не відповідають вимогам законодавство, в результаті чого заява про виплату страхового відшкодування була підписана не власником пошкодженого ТЗ, а водієм – на що тепер страховик посилається як на підставу того, що страхова справа не розглянута. Вказані дії ввели в оману потерпілу особу й створили умови для утримання або привласнення коштів, обов’язок виплати яких у якості відшкодування є у страховика.
Увесь цей час автомобіль знаходився у пошкодженому стані, ремонті роботи не проводилися, потерпілий чекав рішення страховика про виплату відшкодування, приймати яке, виходячи із відповіді на адвокатський запит страховик взагалі не планував.
Вищевказані дії співробітників страховика, вимусили потерпілого 28.01.2015 року звернутися за правовою допомогою до адвоката Центр страхування, оцінки та права.
Для об’єктивного визначення розміру збитку, нанесеного в результаті ДТП 04.10.2014 року страхувальником ПрАТ СК «Дніпроінмед» та у зв’язку з тим що страховиком умисно не було оцінено завдану шкоду у встановлений законодавством спосіб, потерпілим було замовлено незалежну оцінку пошкоджень про що страховик був належним чином повідомлений и запрошений на огляд.
Незважаючи на отримання запрошення, редставники страховика на огляд не прибули, що додатково вказує на наміри страховика не виплачувати страхове відшкодування та створювати додаткові перешкоди для виконання своїх зобов’язань.
Відповідно до Звіту оцінювача вартість завданих збитків складає – 77 552, 26 грн.
На даний момент інфляційні процеси у державі унеможливлюють відновлення автомобіля потерпілого за кошти передбачені лімітом страховика 50 000 грн., не кажучи вже про кошти запропоновані страховиком - 16 178 грн !!!!
Після отримання правової допомоги адвокатом Тимошенко В.В., страховику було направлено скаргу із доданими до неї заяви про виплату страхового відшкодування потерпілої Кулик О.П. відповідно до законодавства та пакет документів до неї, які були отримані страховиком 13.03.2015 року – відповідно до повідомлення про вручення.
До теперішнього часу ПрАТ «СК «Дніпроінмед» на надано відповіді за результатами скарги та запитувані документи – результати розгляду скарги та розмір встановленої шкоди (яким шляхом вона визначена), що свідчить про намір страховика продовжувати бездіяльність щодо виплати страхового відшкодування та утримання чи привласнення грошової суми, обов’язок сплати якої наявний у страховика.
Пропоную постраждалим від СК "Дніпроінмед", тим хто потрапив у подібну ситуацію та кого Дніпроінмед шантажував невиплатою погодитися на її умови обєднатися для звернення у правоохоронні органи та засоби маосової інформації з метою викртиття створеної Дніпроімед "системи врегулювання".

Служебная информация

Информация доступна только страховой компании

Вы - автор этого отзыва и вы хотели бы
написать комментарий?
Вам тоже есть что сказать про вашу СК?
Напишите свой отзыв
Вы - представитель обсуждаемой компании?
Хотите дать ответ?