VS
Віктор, Ужгород. 28 марта 2017 в 10:37 Отзыв №21177 про СК Альфа Страхование по теме:

Договір добровільного страхування фінансових ризиків держателів кредитних карток з СК АЛЬФА СТРАХУВАННЯ НЕ ВАРТУЄ БУМАГИ, НА ЯКІЙ ВІН НАДРУКОВАНИЙ!!!

, Ужгород. 28 марта 2017 в 10:37 Отзыв №
СК Альфа Страхование по теме:

Договір добровільного страхування фінансових ризиків держателів кредитних карток з СК АЛЬФА СТРАХУВАННЯ НЕ ВАРТУЄ БУМАГИ, НА ЯКІЙ ВІН НАДРУКОВАНИЙ!!!

Віктор, 03 апреля 2017, 19:21

Договір добровільного страхування фінансових ризиків держателів кредитних карток з СК АЛЬФА СТРАХУВАННЯ НЕ ВАРТУЄ БУМАГИ, НА ЯКІЙ ВІН НАДРУКОВАНИЙ!!!
На початку січня я перебував за кордоном, де в метро в мене було викрадено гаманець з грошима та трьома банківськими картками, в тому числі карткою Альфа-Банку (безконтактною), з якої зловминсником одразу без мого пінкоду було витрачено всі кредитні кошти - понад 11500 гривень багатьма транзакціями по 20 євро. Мною була зареєстрована заява в тамтешній поліції (є підтвердження). Одразу по поверненні в Україну була подана відповідна заява в СК АЛЬФА СТРАХУВАННЯ з всіма необхідними документами, а потім надіслані дві виписки по картковому рахунку на запит страхової компанії.
Вчора моє терпіння лопнуло - позвонив на їхню гарячу лінію - виявляється вони ще 01.03.2017 року відмовили у відшкодуванні, а письмову відмову нібито надіслали 13.03.2017 року, яку я ще не отримав, хоча якби дійсно надіслали, то з Києва на Закарпаття за два тижні лист вже давно надійшов би.
Вчора на мою вимогу надіслали відмову на електронну адресу. Причина відмови - нібито АльфаБанк не володіє інформацією щодо розміру незаконно знятих кощтів і не не давав таку СК АЛЬФА СТРАХУВАННЯ.
При спілкуванні з працівниками СК АЛЬФА СТРАХУВАННЯ складається враження, що їм все всеодно і ніякого відшкодування не буде.
Прикро, що я жодної копійки з викраденої картки в цьому році не витратив, а вище вказаний договір СК АЛЬФА СТРАХУВАННЯ не виконує.
Порадили написати скаргу в Комісію з держфінпослуг, також подаватиму в суд.

Служебная информация

Информация доступна только страховой компании

СК Альфа Страхование, 04 апреля 2017, 10:30

Доброго ранку, Вікторе!
Дякуємо, що знайшли час та залишили свій відгук.
Ми перевірили інформацію та можемо сказати наступне:
Вам не відмовлено у виплаті, Вашу справу закрито без виплати страхового відшкодування у зв’язку з тим, що банк не може надати суму незаконно знятих коштів. Тобто СК не може визначити чітку суму знятих коштів та не може провести виплату страхового відшкодування. Лист з копією відповіді банку було надіслано Вам "УКРПОШТОЮ" (лист з повідомленням). Також 29.03.2017 року надано письмові відповідь на Вашу заяву(лист про закриття, відповідь банку, відповідь на заяву прикріплено до листа).
В даний момент Вам необхідно звернутись до ПАТ «АЛЬФА-БАНК» та написати претензію держателя платіжної картки, де зазначити чітку суму (по його розрахункам,) яку було незаконно знято. Від СК буде направлено повторний запит до банку та при отриманні від останнього відповіді із зазначенням суми справа буде переглянута.
Наголошуємо, що лише Банк - власник картки може надати точну суму для відшкодування.
З повагою - СК "Альфа Страхування".

Вы - автор этого отзыва и вы хотели бы
написать комментарий?
Вам тоже есть что сказать про вашу СК?
Напишите свой отзыв
Вы - представитель обсуждаемой компании?
Хотите дать ответ?