VS
Тетяна, Кировоград. 04 апреля 2018 в 14:30 Отзыв №22127 про СК Альфа Страхование по теме:

Прошу розібратись та допомогти у вирішенні моєї справи

, Кировоград. 04 апреля 2018 в 14:30 Отзыв №
СК Альфа Страхование по теме:

Прошу розібратись та допомогти у вирішенні моєї справи

Тетяна, 05 апреля 2018, 19:08

Доброго дня.
Прошу розібратись та допомогти у вирішенні моєї справи.
Я, Маляренко Тетяна Юріївна, тричі зверталась до СК з вимогою перегляду моєї справи №0006.206.18.01. за договором страхування КАСКО (№1300794 від 05.04.2017 року).
На даний момент, я отримала дві відмови по даній справі.
Договір КАСКО оформлювала у Кіровоградському філіалі СК "Альфа Страхування" 05.04.2017 року.
Представник СК "Альфа Страхування", який оформлював договір страхування КАСКО, допустив помилку у договорі. А саме, в п.4 Частини І договору («найменший стаж водіїв, що мають право керувати застрахованим ТЗ») вказаний термін «від 5 років». При оформленні договору, я надала копії: паспорт, ідентифікаційний код, техпаспорт, водійське посвідчення. Пред’явила оригінали. Згідно наданих мною копій чітко видно мій водійський стаж (менше 3-х років на момент оформлення договору). В якості підстраховки віддала на перевірку договір КАСКО юристам компанії, в якій працюю. Юристи знайшли помилку у розбіжності між моїм фактичним водійським стажем і тим, що зазначив страховик - порадили написати заяву з вимогою внесення змін до пункту про водійський стаж.
06.04.2017 року (наступного дня після підписання договору КАСКО), я надала заяву з проханням внесення змін до договору КАСКО від 06.04.2017 року. Оригінал заяви віддала представнику відділення ПАТ «СК «Альфа Страхування» у місті Кіровограді. Другий екземпляр з візою про отримання, П.І.Б. та підписом працівника - залишила собі. У заяві я просила змінити мій водійський стаж (менше 3-х років) у п.4 Частини І договору («найменший стаж водіїв, що мають право керувати застрахованим ТЗ») шляхом оформлення додаткової угоди. Зверталась до представника відділення ПАТ «СК «Альфа Страхування» у місті Кіровограді неодноразово! До липня 2017 року мені так і не надали додаткову угоду! З липня 2017 року філіал ПАТ «СК «Альфа Страхування» у місті Кіровограді було ліквідовано. Страховик філіалу запевнила мене, що моя заява передана до головного офісу ПАТ «СК «Альфа Страхування». Але я так і не отримала додаткову угоду.
30.12.2017 року з ТЗ сталась ДТП. Було заведено справу в ПАТ «СК «Альфа Страхування» №0006.206.18.01. за договором страхування КАСКО (№1300794 від 05.04.2017 року). Після двох розглядів даної справи я отримала дві відмови. Причина відмови – невідповідність мого фактичного водійського стажу умовам договору (в договорі вказаний термін «від 5 років», а мій фактичний водійський стаж менше 5 років) .
Я обурена діями страхової компанії! Я писала заяву на зміну п.4 Частини І договору 06.04.2017 року!!!! До моменту настання страхового випадку пройшло 8 місяців!!!!
Страхова компанія так і не надала додаткову угоду за цей час і через халатність у веденні кориспонденціі мені відмовлено у виплаті відшкодування! Чому за 8 місяців додаткова угода не була надана?! Хто винен в цьому?! Чому мені вже двічі відмовлено через халатність працівників ПАТ «СК «Альфа Страхування»!?
На гарячій лінії «СК «Альфа Страхування» порадили подати позов на працівника Кіровоградського філіалу. Чому я повинна сама шукати бувшого працівника СК і витрачатись на позови? Ще повідомили, що я повинна була відправити заяву до головного офісу самостійно! А навіщо ж тоді працівники філіалу?
В результаті всіх моїх письмових і усних звернень, ПАТ «СК «Альфа Страхування» надіслала мені лист з додатковою угодою від 05 квітня 2017 року, але з датою укладання 02 березня 2018 року!!!! Дана угода діє з 3 березня і на страховий випадок, що стався у грудні 2017 року не поширюється! Що це таке!? Як можна так діяти!? Вчасно не надали угоду, а тепер надсилають документ, який фактично безкорисний і нічого не вартий стосовно виплати відшкодування!
Я повторно відправила листа до СК з вимагою перегляду справи №0006.206.18.01 з врахуванням несвоєчасного надання додаткової угоди співробітниками СК! Заява на зміну договору написана 06 квітня 2017 року! Додаткова угода повинна була складена СК таким чином, щоб її умови поширювались на дію договору КАСКО (№1300794 від 05.04.2017 року) на момент настання страхового випадку!
Це шахрайство, халатність і некомпетентність, яка не відповідає завищеному рейтингу СК!

Яким має бути мій наступний крок у вирішення моєї справи? До кого звертатись далі? До прокуратури, суду чи поліції?

Служебная информация

Информация доступна только страховой компании

СК Альфа Страхование, 11 апреля 2018, 17:58

Тетяна Юріївна доброго дня. Дякуємо, що знайшли час та залишили відгук.
05 квітня 2017 року між СК «Альфа Страхування» та Вами укладено договір добровільного страхування ризиків, пов’язаних з експлуатацією наземного транспортного засобу № 046.1300794.
04 січня 2018 року ми отримали від Вас письмову заяву про настання страхового випадку, а саме: дорожньо-транспортної пригоди, яка мала місце 30.12.2017 року в Кіровоградській області, в результаті вказаної пригоди застрахований автомобіль зазнав механічних пошкоджень.
03 та 10 січня 2018 року аварійним комісаром було проведено огляд транспортного засобу.
23 січня 2018 року складено звіт про експертну оцінку автомобіля, відповідно до якого вартість відновлювального ремонту ТЗ марки Hyndai Solaris, в результаті його пошкодження складає 151 124 грн. 60 коп.
22 січня 2018 року Страховиком прийнято рішення про відмову у виплаті страхового відшкодування, виходячи з наступного:
Відповідно до п. 25.2 Частини ІІ Договору: «Дія Договору поширюється лише на водіїв/категорію водіїв, визначених в Частині І Договору». Згідно з п. 4 Частини І Договору «Найменший стаж водіїв, що мають право керувати застрахованим ТЗ - від 5 років». В момент настання страхового випадку за кермом транспортного засобу перебувала Маляренко Тетяна Юріївна, водійський стаж якої менший, ніж 5 років, тобто дія Договору на даного водія не розповсюджується, хоча він і має право керувати визначеним у Договорі ТЗ на законних підставах.
Отже, на момент укладення Договору страхування Ви обрали однією із умов страхування – обмеження щодо стажу водії, що мають право керувати застрахованим ТЗ: від 5 років.
Вказане також підтверджується Заявою на страхування, яка було подана Вами з метою укладення Договору страхування.
Ваше твердження, що на момент укладення Договору страхування працівники СК були обізнані про стаж Вашого керування ТЗ, який був значно меншим ніж у Договорі страхування, не спростовує факту правомірності відмови Страховика у виплаті страхового відшкодування, так як керувати на законних підставах застрахованим ТЗ міг не лише Страхувальник, а й інша особа, якій було передано таке право власником ТЗ.
Отже, керуючись вищезазначеним та враховуючи умови Договору, ПрАТ «СК «АЛЬФА СТРАХУВАННЯ» не має правових підстав для виплати Вам страхового відшкодування по справі.
Дякуємо за порозуміння. З повагою. СК "Альфа Страхування"

Тетяна, 11 апреля 2018, 19:06

Ваш працівник хибно встановив мій водійський стаж! Я сама ніякого стажу не обирала! Я надала оригінал і копію водійського посвідчення, в якому чітко видно, що мій водійський стаж меньше 5 років! В заяві від 06.04.2017 року я просила змінити саме цей пункт договору! Ви вчасно не надали мені додаткову угоду зі стажем, що відповідає фактичному! Це ваша помилка, яку ви вчасно не виправили! У вас безлад у веденні кориспонденції! Ваш працівник допустив помилку, не виправив ситуацію до настання страхового випадку! І ви маєте нахабність прикривати недбалість своїх працівників?! Ганьба вашій СК! До зустічі у суді!

Вы - автор этого отзыва и вы хотели бы
написать комментарий?
Вам тоже есть что сказать про вашу СК?
Напишите свой отзыв
Вы - представитель обсуждаемой компании?
Хотите дать ответ?