VS
Оксана, Киев. 10 мая 2019 в 13:29 Отзыв №22720 про СК ПРОВИДНА по теме:

Будь-яке звернення за наданням медичної допомоги перетворються на довготривалий процес дзвінків, уточнень, відмов

, Киев. 10 мая 2019 в 13:29 Отзыв №
СК ПРОВИДНА по теме:

Будь-яке звернення за наданням медичної допомоги перетворються на довготривалий процес дзвінків, уточнень, відмов

Оксана, 10 мая 2019, 12:00

Робота компанії не те, що залишає бажати кращого, вона просто сяє некомпетентністю і шулерством. Будь-яке звернення за наданням медичної допомоги перетворються на довготривалий процес дзвінків, уточнень, відмов. За цей час можна або вмерти, або передумати звертатись в страхову (на що вони, мабудь, і розраховують). Непоодинокі випадки просто алементарного "забув", "пропустив", "я не знаю як так вийшло" і "це не я з вами працював тому не знаю", або просто всілякого затягування процесу. Із останнього:
чотири дзвінка для уточнень, і третій день чекаю на перевірку можливості проведення аналіза в клініці (питання потребує специфічних медичних знань, тому сама я на нього записатись не можу). Змінився 3-й спеціаліст страхової, і в котре повідомив, що от-от розберуються, але на жаль уже зараз забули передісторію, і чи не могла б я її повторити вчетверте, бо...ну "не я ж починав працювати з цим питання, а той шо починав вийшой" і так по колу.
Одним словом: якщо вам не вистачає в житті безтолкового спілкування, то вам сюди. В усіх інших випадках - в жодному разі не співпрацюйте з цією компанією.

Служебная информация

Информация доступна только страховой компании

Вы - автор этого отзыва и вы хотели бы
написать комментарий?
Вам тоже есть что сказать про вашу СК?
Напишите свой отзыв
Вы - представитель обсуждаемой компании?
Хотите дать ответ?