VS
Алексей, Днепропетровск. 30 сентября 2021 в 15:48 Отзыв №24316 про СК ОБЕРІГ по теме:

Вже більш ніж шість місяців Страховик затримує виплату страхового відшкодування

, Днепропетровск. 30 сентября 2021 в 15:48 Отзыв №
СК ОБЕРІГ по теме:

Вже більш ніж шість місяців Страховик затримує виплату страхового відшкодування

Алексей, 18 октября 2021, 16:31

20.02.2021р. о 19.00 год. по проспекту О.Поля, в м. Дніпро, водій Черноморець Іван керуючи автомобілем «ВАЗ 2112», р.н. АЕ2304МН, порушив правила дорожнього руху, в результаті чого відбулось зіткнення з транспортним засобом, що належить на праві приватної власності Цупровій Людмилі, чим порушив правила дорожнього руху України.
Дорожньо-транспортна пригода буда зафіксована шляхом оформлення повідомлення «Європротокол». Зафіксована в телефонному режимі за номером гарячої лінії в ТЗДВ «СК «ОБЕРІГ» і зареєстрована за номером 26273.
Цивільно-правова відповідальність Чорноморця І., відповідно до Закону України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» застрахована в ЗАТ «СГ «ОБЕРІГ»
До 22.02.2021р. Цупрова Л. надала Страховику усі необхідні документи, що передбачаються ст. 35 Закону України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів», для визначення випадку страховим та для визначення розміру страхового відшкодування. Останнім документом який був наданий саме й був вищезазначений «Європротокол». Також між Страховиком та Цупровою Л. було погоджено розмір збитків, базою якого було проведене дослідження, щодо визначення матеріальних збитків які зазнала Цупрова Л. внаслідок ДТП, що трапилась 20.02.2021р.
Відповідно ч.2. ст. 36. Закону Страховик протягом 15 днів з дня узгодження ним розміру страхового відшкодування з особою, яка має право на отримання відшкодування, за наявності документів, зазначених у статті 35 цього Закону, повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, але не пізніш як через 90 днів з дня отримання заяви про страхове відшкодування зобов'язаний у разі визнання ним вимог заявника обґрунтованими - прийняти рішення про здійснення страхового відшкодування (регламентної виплати) та виплатити його.
Тобто, відповідно до зазначеної статті Закону крайній строк виплати страхового відшкодування припадав на 18.06.2021р., проте виплата і по цей час не відбулась.
Вже більш ніж шість місяців Страховик затримує виплату страхового відшкодування без пояснення причин. Працівники ТЗДВ "СК "ОБЕРІГ" ігнорують запити Цупрової Л, не даючи жодних коментарів ні по телефону ні за допомогою електронної пошти.
Таким чином Страховик вже більш ніж п’ять місяців грубо порушує норми Закону, затримуючи виплату страхового відшкодування без жодних пояснень.
Крім того Страховик не дає жодним чином ознайомитись з матеріалами Страхової справи, внаслідок чого у Цупрової Л. немає змоги самостійно ознайомитися з причинами затримки виплати страхового відшкодування чи зняти копії необхідних матеріалів.
Відтак Цупрова Л. подає цю скаргу без долученя усіх необхідних документів через їх відсутність, та паралельно просить Моторно транспортне страхове бюро України витребувати в Страховика матеріали страхової справи.

Служебная информация

Информация доступна только страховой компании

Вы - автор этого отзыва и вы хотели бы
написать комментарий?
Вам тоже есть что сказать про вашу СК?
Напишите свой отзыв
Вы - представитель обсуждаемой компании?
Хотите дать ответ?