VS
Инна Коваль, Винница. 30 сентября 2008 в 00:00 Отзыв №353 про СК Оранта по теме:

НАСК «ОРАНТА»: ЛОВКОСТЬ РУК И НИКАКОГО МОШЕНИЧЕСТВА Саме так можна...

, Винница. 30 сентября 2008 в 00:00 Отзыв №
СК Оранта по теме:

НАСК «ОРАНТА»: ЛОВКОСТЬ РУК И НИКАКОГО МОШЕНИЧЕСТВА Саме так можна...

Инна Коваль, 30 сентября 2008, 00:00

НАСК «ОРАНТА»: ЛОВКОСТЬ РУК И НИКАКОГО МОШЕНИЧЕСТВА

Саме так можна охарактеризувати відношення працівників страхової компанії «Оранта» до своїх клієнтів. Можливо мій гіркий досвід допоможе хоча б одному водієві не дати себе ошукати.
В листопаді минулого року мій чоловік, керуючи автомобілем Golf, потрапив в ДТП, другим учасником якого був водій «Газелі», що належить підприємству «Агроінвест» с.Красне, Тиврівського району Вінницької області. Водій «Газелі», виїжджаючи на проїжджу частину з обочини, не дав дорогу. Водій Golf намагався уникнути зіткнення. Пасажири не постраждали, а лише було пошкоджено Golf. Все це було документально оформлено працівниками ДПС Немирівського району. На «Газель» було оформлено КАСКО і «цивілку» в НАСК «Оранта». Тому, водії зразу ж звернулися в Тиврівське відділення «Оранти» до Назарика Василя Михайловича і оформили всі необхідні документи, аварійні комісари Вінницького відділення НАСК «Оранта» сфотографували всі пошкодження автомобіля. Через кілька днів водій «Газелі» став учасником ДТП в м.Києві, в якому постраждав «Opel Astra». На ремонт «Opel Astra» страхова компанія виплатила 36 тис.грн, хоча це ДТП мало місце вже після ДТП з автомобілем Golf. Коли ми зайшли до начальника Тиврівського відділення НАСК «Оранта» запитати про часткове відшкодування ремонту автомобіля Golf, нам нахамили, сказали що ми розказали секрет, а тепер через нас водій «Газелі» буде виплачувати 36 тис.грн зі «свого кармана» і вигнали зі словами: «Вийдіть вон з кабінета!». Я зателефонувала в обласну дирекцію НАСК «Оранта». Там мені відповіли, що добре знають Назарика В.М. і вони розберуться, тільки не треба нікуди дзвонити, не приїжджати на прийом і не писати листа. В нас не було іншого виходу і ми звернулись із заявою в Тиврівську прокуратуру щоб перевірили правомірність дій працівників страхової компанії. На листи прокуратури до страхової компанії з вимогою дати нам пояснення відповіді не отримали. В серпні цього року я потрапила на прийом до начальника служби безпеки Саушкіна В.В. Виявилось, що страхова справа по нашому ДТП не заведена тому, що зникла заява водія «Газелі» Барського А. на відшкодування завданих нам збитків (по полісу цивільної відповідальності на «Газель»). При цьому аварійні комісари до документів «забули» підшити постанову суду. В результаті за кілька днів ми одержали офіційного листа, підписаного директором Вінницької обласної дирекції НАСК «Оранта» О.Г.Заболотним, в якому відмова нам у страхових виплатах на відшкодування збитків, завданих водієм застрахованого в «Оранті» автомобіля «Газель», була мотивована тим, що ми не є в ДТП третіми особами. Дії своїх працівників директор Заболотний О.Г. вважає цілком коректними, а постанову суду не можуть знайти, тому вирішили, що ми її просто не принесли.
Дуже професійний підхід: десь щось не підшили, десь заяву викинули, але нічого не порушили. В 2007 році Тиврівське відділення НАСК «Оранти» відзначено як найкраще відділення області. То я боюсь запитати, а яке ж тоді найгірше? Ми справно вже 5 років платимо страхові внески і цілком природно, що розраховували хоча б на часткову допомогу в складній ситуації. Я просто не можу зрозуміти навіщо ці страхові внески платити при такій політиці страхової компанії?

Вы - автор этого отзыва и вы хотели бы
написать комментарий?
Вам тоже есть что сказать про вашу СК?
Напишите свой отзыв
Вы - представитель обсуждаемой компании?
Хотите дать ответ?