VS
оксана чернецька, Киев. 20 марта 2008 в 00:00 Отзыв №42 про СК AXA Украина (Украинский страховой альянс) по теме:

Номер договору <--number--> від19.01.07р.,справа №<--number-->

, Киев. 20 марта 2008 в 00:00 Отзыв №
СК AXA Украина (Украинский страховой альянс) по теме:

Номер договору <--number--> від19.01.07р.,справа №<--number-->

оксана чернецька, 20 марта 2008, 00:00

Номер договору від19.01.07р.,справа № . Авто 19 01.07р.було взяте в кредит в банку,т.я. банк і Страховий альянс компанії пов'язані нам вибору зі страховою не було.09.03.07р. стався страховий випадок,який навідь власнеоч бачив незалежний їхній оцінщик.

Ми даже десь зраділи цьому -думали справа піде швидше.Виновником страх.випадку однозначно відразу органами ГАЇ була встановлена інша сторона.Всі необхідні документи ми надали протягом 3 днів. І тут почалось...Накінець у вересні ,через півроку ,приходить на банк перша  частина виплати,але банк каже ,ми вам ці гроші не перешлемо на СТО поки ви не дострахуєте авто на цю ж суму ( хоча кредит кожного місяця виплачується вчасно ).Дійшло до того ,що дострахували , т.я. авто вже півроку стояло на СТО без початку роботи.По закінченню ремонту авто знову ми підвозимо акт виконаних робіт і рахунок , (після довгого-гооо намагання зв'язку з страховою,а нам кажуть доплати робить не будемо , т.я. незалежна наша оцінка значно нижча за СТО.(хоча оцінка проводилась одночасно СТО і їхня).

Тут ще цікавий момент! Закінчується страховка на рік . Посипався шквал дзвінків, листів що з страхової ,що з банку про перестраховку авто .Ви вірите за рік в душі було всього і сміху, ісліз,і зривів психологічних ,бажання лишити авто(тільки не знала кому можна) От так до сьогоднішнього дня моя історія продовжується .

ВИСНОВОК для мене-застрахуй своє авто в Українському страховому альянсі, якщо хочеш ходити пішки.НАВІЩО ПИШУ НЕ ЗНАЮ.ЗНАЮ І ВІРЮ В ОДНЕ  -Є СИЛА, ЯКА СТОЇТЬ НАД НЕГАТИВОМ ...час покаже .     

Вы - автор этого отзыва и вы хотели бы
написать комментарий?
Вам тоже есть что сказать про вашу СК?
Напишите свой отзыв
Вы - представитель обсуждаемой компании?
Хотите дать ответ?