VS
Сергей, Полтава. 06 декабря 2008 в 00:00 Отзыв №525 про СК Украинская страховая группа (УСГ) по теме:

Договору страхування № 28-1601-0533 від 20 листопада 2007 року

, Полтава. 06 декабря 2008 в 00:00 Отзыв №
СК Украинская страховая группа (УСГ) по теме:

Договору страхування № 28-1601-0533 від 20 листопада 2007 року

Сергей, 06 декабря 2008, 00:00

Договору страхування № 28-1601-0533 від 20 листопада 2007 року.

20 листопада 2007 року я на підставі довіреності застрахував за договором добровільного страхування автотранспорту, автомобіль в ЗАТ «Страхова компанія «Українська страхова група», строком до 21 листопада 2008 року, що підтверджується доданою до заяви копією Договору страхування № 28-1601-0533 від 20 листопада 2007 року.
08.06.2008р.з автомобілем під час дії Договору страхування мав місце пожар.
Про це 8 червня 2008 року я по телефону 8 800 500 20 10 повідомив ЗАТ «Страхова компанія «Українська страхова група», де мені запропонували дочекатися його представника. На місце пригоди виїхав аварійний комісар, відібрав пояснення про обставини пригоди.
Протягом трьох робочих днів я надав документи, які необхідно надати в разі настання страхового випадку згідно п.8.1.1.Договору страхування № 28-1601-0553 від «20» листопада 2007р, а саме:
- письмову заяву про настання страхового випадку та виплату страхового відшкодування;
- копію Договору страхування;
- копію свідоцтва про реєстрацію ТЗ;
- посвідчення водія відповідної категорії;
- довіреність.
Додатково до документів, вказаних у п.8.1.1., я надав наступні документи:
- довідка органів пожежного нагляду щодо причини пожежі;
- Постанову про відмову в порушенні кримінальної справи;
- Акт про пожежу;
- пояснення страхувальника про обставини події.
Тим самим виконав всі необхідні дії для виплати страхового відшкодування згідно Договору страхування № 28-1601-0553 від «20» листопада 2007р.
9 червня 2008 року в присутності співробітника ЗАТ «СК «Українська страхова група» відбувся огляд пошкодженого автомобіля фахівцем-автотовароведом для визначення вартості відновлювального ремонту.
10.07.2008 року до мене на мобільний телефон зателефонував співробітник ЗАТ «СК «Українська страхова група» Неліп С. та запропонував зустріч, я йому повідомив, що свої зустрічі планую заздалегідь, але Неліп С. запевнив мене, що ця зустріч вплине на виплату страхового відшкодування.
В той же день приблизно о 20 годині я зустрівся з Неліп С. Він представився і назвав свою посаду: «Начальник відділу по взаємодії з правоохоронними органами», я дуже здивувався, так як я не працюю в правоохоронних органах, і не зрозумів як наша бесіда може вплинути на виплату страхового відшкодування. Неліп С. запропонував мені розповісти про обставини події, що відбулась 08.06.2008р. Я розповів йому детально про обставини події. Після чого він сказав, що написав скаргу в прокуратуру щодо оскарження постанови про відмову в порушенні кримінальної справи, так як ЗАТ «Страхова компанія «Українська страхова група» вважає що співробітники МНС не в повному обсязі провели перевірку обставин пожежі і на наступному тижні він приїде з незалежним експертом для проведення експертизи. Згідно п.5.4.6.Договору страхування страховик зобов’язаний «протягом 5 (п’яти) робочих днів з дня отримання письмового повідомлення про настання страхового випадку, та виконання Страхувальником зобов’язання, передбаченого в п.7.6 цього Договору, здійснити огляд пошкодженого та/або вжити заходів для проведення незалежної експертизи.»
Я вважаю, що на протязі місяця з моменту настання страхового випадку у співробітників ЗАТ «СК «Українська страхова група» була можливість декілька разів провести будь яку експертизу.
Наступного тижня мені знову зателефонував співробітник ЗАТ «СК «Українська страхова група» Неліп С. з приводу проведення пожежно-технічного дослідження, і повідомив, що потрібно бути присутнім при огляді автомобіля , я погодився. Огляд автомобіля проводив спеціаліст Київського НДІ судових експертиз Шмерего О.Б. (контактний тел.8- 044- 206-46-43)
Тричі я надавав Постанову про відмову в порушені кримінальної справи від 10 червня 2008р., від 23 липня 2008 р., від 20 серпня 2008р.
16.07.2008р. я подавав письмову заяву (вхідний .№ 0637 ЗАТ «СК «Українська страхова група» на ім’я Голови Правління ЗАТ «СК «Українська страхова група», з приводу порушення моїх законних прав але отримав лише одну письмову відповідь за підписом Заступника Начальника служби безпеки ЗАТ «СК «Українська страхова група» Неліп С.О. з відповіддю: «Згідно ЗУ «Про звернення громадян», якщо питання вирішено по суті, повторні заяви не розглядаються.»
04.08.2008р. я подав письмову заяву (вхідний .№ 0653 в ЗАТ «СК «Українська страхова група» на ім’я Голови Правління ЗАТ «СК «Українська страхова група», з проханням отримати копію Договору страхування та всіх документів, складених та отриманих Страховиком в процесі врегулювання збитків, тим самим виконати п.6.1.1. Договору страхування.
Відповідь не надходила.
Декілька разів я телефонував до Заступника Начальника служби безпеки ЗАТ «СК «Українська страхова група» Неліп С.О. з проханням відповісти на якому етапі справа, Неліп С.О. відповів тільки буде отримане пожежно-технічне дослідження, «СК «Українська страхова група» зможе прийняти рішення про виплату або відмову страхового відшкодування.
22.09.2008р. я за власний рахунок замовив в Харківському НДІ судових експертиз ім.Засл.професора М.С.Бокаріуса. проведення комплексного пожежно-технічного ,електротехнічного та металознавчого дослідження, з метою встановлення причини пожежі.
07.11.2008р. я отримав висновок спеціалістів Харківського НДІ судових експертиз ім.Засл.професора М.С.Бокаріуса.
13.11.2008р. я відправив копію пожежного дослідження на ім’я Директора Департаменту врегулювання збитків ЗАТ «СК «Українська страхова група».
На даний момент це останній документ не обхідний для виплати страхового відшкодування.

СК Украинская страховая группа (УСГ), 07 декабря 2008, 00:00

Шановний пане Сергій.
Станом на 29 грудня 2008 року ЗАТ СК УСГ не має повного пакету документів за Вашим страховим випадком, а отже не має підстав для прийняття рішення про страхове відшкодування. Надана Вами довідка Пожежного нагляду, в якій ішлося про те, що загорання автомобіля, вибух і його повне знищення сталися через перехід вогню від палаючої трави на полі, де машину було припарковано, визнана такою, що не відображає всіх обставин події і оскаржена прокуратурою Новосанжарського району Полтавської області, тому не може вважатися дійсною. 
В результаті огляду місця події, вивчення її обставини та опитування свідків у співробітників ЗАТ СК УСГ з’явилися підстави для того, щоб вважати, що причиною загорання міг бути неналежний технічний стан автомобіля, що є винятком зі страхових випадків. Аби відкинути цю версію нам необхідно отримати дані щодо установ, які проводили технічний огляд та ремонт застрахованого автомобіля. Але наразі у відповідь на наш письмовий запит, таку інформацію від Вас ми поки-що не отримали. 
Для з’ясування обставин події СК УСГ було замовлено 2 експертизи у Київському науково-дослідному інституті судових експертиз. Компанія отримала результати авто-технічного дослідження по ідентифікації ТС, в яких сказано, що встановити, чи є надані залишки залишками ТС, раніше зареєстрованого МРЕВ-7 і, у подальшому, застрахованого в УСГ, експерт не змогли. 
Результату експертизи по встановленню причин і характеру згорання автомобіля СК УСГ поки-що не тримала. Отримавши результат цієї експертизи та прийнявши до відома наданий Вами результат експертизи Харківського НДІ судових експертиз, ЗАТ СК УСГ матиме підстави для прийняття рішення про визнання випадку страховим та про виплату або відмову у виплаті страхового відшкодування. Запевняємо Вас, що ЗАТ СК УСГ зацікавлена у найшвидшому врегулюванні Вашого страхового випадку та проводить його згідно із нормами українського законодавства.

Сергей, 14 января 2009, 00:00

Договору страхування № 28-1601-0533
Комментарии к ответу СК «УСГ»
Это ответ СК «УСГ» опубликованный на Вашем сайте: Внимательно читайте!!! «В результаті огляду місця події, вивчення її обставини та опитування свідків у співробітників ЗАТ СК УСГ з’явилися підстави для того, щоб вважати, що причиною загорання міг бути неналежний технічний стан автомобіля, що є винятком зі страхових випадків…»
Есть заключение экспертов, НИИ Бакариуса, которые пришли к выводу что автомобиль загорелся от внешнего источника (сухая трава). Акт про пожар, выданный МЧС, в котором сказано, что причина пожара - возгорание от загоревшейся сухой травы. Заключение сертифицированного СТО, в котором сказано, что все системы защиты электрооборудования автомобиля от короткого замыкания, исправны.
Этого оказалась мало для выплаты страхового возмещения. СК «УСГ» своим «метким взглядом» осмотрела место пожара, и решила, что причиной пожара мог стать неисправный автомобиль, что есть исключение из Страховых случав. Это необходимо для вынесения решения об отказе в выплате страхового возмещения, что и требовалось доказать.

СК Украинская страховая группа (УСГ), 15 января 2009, 00:00

Уважаемый Сергей! «Украинская страховая группа» руководствуется лояльной политикой по отношению к своим клиентам. В порядочности СК УСГ и ее направленности на честное выполнение своих обязательств Вы лично могли убедиться в течение предыдущих двух лет сотрудничества с компанией, за которые СК УСГ провела выплаты страховых возмещений по 7 страховым событиям, произошедшим с Вашим автомобилем. В то же время СК УСГ пользуется своим законным правом на проведение дополнительных расследований относительно событий, обстоятельства которых вызывают сомнения либо являются невыясненными. При этом такие расследования проводятся СК УСГ с соблюдением прав клиента и норм законодательства. В ст.25 ЗУ «О страховании», а также в п. 5.3.2. договора страхования КАСКО СК УСГ прописано, что страховщик имеет право проверять указанную клиентом информацию, а также самостоятельно устанавливать причины и обстоятельства страхового события. Именно на основании этих положений СК УСГ проводит свое страховое расследование. Что касается предоставленного Вами заключения специалистов Харьковского НИИСЭ им. М.С. Бокариуса по установлению причины пожара, то экспертное пожарно–техническое исследование было проведено на основании материалов расследования пожара ДНП Новосанжарского РВ ГУ МЧС Украины в Полтавской области без дополнительного осмотра места происшествия, поэтому не может являться основанием для принятия СК УСГ каких-либо решений. В то же время, постановление об отказе в возбуждении уголовного дела, вынесенное инспектором МЧС, в котором речь идет о том, что источником возгорания стала трава, дважды было опротестовано прокуратурой. Согласно информации, указанной в постановлении прокуратуры, источник возгорания находился внутри автомобиля. Таким образом, у СК УСГ есть документальные подтверждения того, что обстоятельства, указанные в заявлении о страховом событии, могут не соответствовать действительности. Для выяснения этих обстоятельств компанией и проводится дополнительное страховое расследование. Мы также уверены, что убедиться в законности и правомочности действий компании Вам поможет ответ Госфинуслуг, проводившей проверку компании относительно урегулирования Вашего страхового события. В результате данной проверки Акт о нарушениях составлен не был, что свидетельствует о соблюдении компанией прав клиента и норм законодательства. СК УСГ регулярно информирует Вас в письмах о ходе урегулирования Вашего случая и о новых обстоятельствах в деле. Если Вам удобнее вести общение посредством публичной переписки в Интернет-ресурсах, мы хотели бы иметь возможность отвечать Вам максимально предметно, с приведением в доказательство документов, которыми мы располагаем, для максимально объективного отображения ситуации. Для этого просим Вас дать СК УСГ письменное разрешение на разглашение конфиденциальной информации относительно данного случая, так как в противном случае, СК УСГ не сможет в дальнейшем публично проводить с Вами переписку. Мы по-прежнему надеемся на Ваше содействие в части предоставления запрашиваемых нами документов, что позволит нам ускорить процесс урегулирования. Со своей стороны, СК УСГ, как и ранее, будет постоянно уведомлять Вас о ходе урегулирования Вашего события.

Сергей, 09 февраля 2009, 00:00

Договору страхования № 28-1601-0533
Опять не платят. До сих пор не готова экспертиза, которую заказала СК "УСГ" в Киевском КНИСЭ. Попросил направить копии запросов которые направила СК "УСГ" в НИИ им. Бакауриуса, ни ответа , ни привета. В прошлом комментарии СК "УСГ" заявила, что перестаёт вести со мной переписку. На самом деле, я не вёл ни какой переписки на странице этого сайта, с СК «УСГ».
Дорогая СК «УСГ», этот сайт создан для того чтобы высказать своё мнение о страховой компании (плохое или хорошее).Я не очень переживаю что Вы прекращаете со мной переписку, цитата с Вашего прошлого ответа ..."так как в противном случае, СК УСГ не сможет в дальнейшем ПУБЛИЧНО проводить с Вами переписку.
Я Вас не прошу проводить со мной переписку, размещаю свою жалобу, для того чтобы другие страхователи делали свои выводы.

Вы - автор этого отзыва и вы хотели бы
написать комментарий?
Вам тоже есть что сказать про вашу СК?
Напишите свой отзыв
Вы - представитель обсуждаемой компании?
Хотите дать ответ?