VS
Владимир, Киев. 26 декабря 2008 в 00:00 Отзыв №592 про СК Галактика по теме:

СКАРГА на дії ЗАТ СК «Галактика» 08 липня 2008 року між...

, Киев. 26 декабря 2008 в 00:00 Отзыв №
СК Галактика по теме:

СКАРГА на дії ЗАТ СК «Галактика» 08 липня 2008 року між...

Владимир, 26 декабря 2008, 00:00

СКАРГА на дії ЗАТ СК «Галактика»

08 липня 2008 року між мною та ЗАТ СК «Галактика» було укладено договір добровільного страхування наземного транспорту (крім залізничного транспорту) № 01/36-096 (далі – Договір). Під страховий захист було прийнято автомобіль «HONDA ACCORD». Страхова премія була сплачена цього ж дня. Перед укладанням Договору автомобіль був наданий для огляду.
09 липня 2008 року приблизно о 02 год. 50 хв. на вул. Жукова 35 в м. Києві сталася дорожньо-транспортна пригода. Так під час руху на своєму автомобілі «HONDA ACCORD» по вул. Жукова в напрямку вул. Курганова на дорогу раптово вибігла кішка, я почав гальмувати, але вона попадає під праве колесо автомобіля. Після наїзду на кішку автомобіль стає не керованим, його починає крутити і наїжджає на бардюрний камінь, огорожу і дерево. До наїзду на кішку швидкість автомобіля була в районі 60-70 км/год. В результаті зіткнення автомобіль отримує механічні пошкодження.
Одразу після того як сталося зіткнення, я викликав на місце пригоди співробітників ДАІ та повідомив СК «Галактика».
Після зазначеної ДТП відповідно до умов Договору я надав до СК «Галактика» наступні документи:
- Договір страхування;
- Копію свідоцтва про реєстрацію ТЗ;
- Копію посвідчення водія;
- Довідку ДАІ з місця ДТП;
- Постанову Деснянського районного суду м. Києва про притягнення мене до адміністративної відповідальності за ст. 124 КУпроАП.
Також мною було написано і подано до СК «Галактика» повідомлення
про випадок.
05 серпня 2008 року на замовлення СК «Галактика» був проведений огляд пошкодженого автомобіля. 13 листопада 2008 року за результатом огляду було складено Звіт про оцінку автомобіля «HONDA ACCORD».
Листом від 21 жовтня 2008 року вих. СК «Галактика» повідомила мене, що оскільки ДТП сталася в результаті грубого порушення (виїзд на смугу зустрічного руху в місцях, де такий рух заборонено) то мені відмовлено у виплаті страхового відшкодування.
Відповідно схеми ДТП (копія знаходиться в матеріалах справи в СК «Галактика») пригода (наїзд на кішку) сталася у смузі руху автомобіля – без виїзду на смугу зустрічного руху де такий рух заборонено.
Відповідно до постанови Деснянського районного суду м. Києва встановлено, що мною було порушено:
п. 10.1. правил дорожнього руху, а саме: «Перед початком руху, перестроюванням та будь якою зміною напрямку руху водій повинен переконатися, що це буде безпечним і не створить перешкод або небезпеки іншим учасникам руху».
п. 12.1. правил дорожнього руху, а саме: «Під час вибору в установлених межах безпечної швидкості руху водій повинен ураховувати дорожню обстановку, а також особливості вантажу, що перевозиться, і стан транспортного засобу, щоб мати змогу постійно контролювати його рух та безпечно керувати ним».
п. 12.3. правил дорожнього руху, а саме: «У разі виникнення небезпеки для руху або перешкоди, яку водій об'єктивно спроможний виявити, він повинен негайно вжити заходів для зменшення швидкості аж до зупинки транспортного засобу або безпечного для інших учасників руху об'їзду перешкоди».
Працівниками ДАІ та судом не встановлено що причиною дорожньо-транспортної пригоди став виїзд на смугу зустрічного руху. Автомобіль опинився на смузі зустрічного руху після дорожньо-транспортної пригоди, коли вже був не керованим.
Працівниками ДАІ та судом також не встановлено що мною було перевищено встановлені обмеження швидкості руху, тобто п. 12.9. правил дорожнього руху.
Вважаю відмову СК «Галактика» у виплаті страхового відшкодування не законною.
Відповідно до умов Договору (п.10.2.2.) виплата страхового відшкодування здійснюється протягом 30 робочих днів, починаючи з дня надання Страхувальником Страховику останнього із всіх необхідних документів, що зазначені в п.9.1.5. Договору (договір страхування, свідоцтво про реєстрацію ТЗ, посвідчення водія, довідки, постанови відповідних органів).
Отже, останній документ мною був наданий до СК «Галактика» 09 липня 2008 року. Страхове відшкодування або відмову у виплаті страхового відшкодування протягом 30-ти робочих днів, тобто до 20 серпня 2008 року.

Дії ЗАТ СК «Галактика» дискредитують всі можливі принципи страхування.


Притиченко В.В.

Вы - автор этого отзыва и вы хотели бы
написать комментарий?
Вам тоже есть что сказать про вашу СК?
Напишите свой отзыв
Вы - представитель обсуждаемой компании?
Хотите дать ответ?