VS
Малиновський В.А., Львов. 08 января 2009 в 00:00 Отзыв №608 про СК AXA Украина (Украинский страховой альянс) по теме:

20.04.08. я став учасником ДТП в с.Антонівці Хмельницької обл

, Львов. 08 января 2009 в 00:00 Отзыв №
СК AXA Украина (Украинский страховой альянс) по теме:

20.04.08. я став учасником ДТП в с.Антонівці Хмельницької обл

Малиновський В.А., 08 января 2009, 00:00

20.04.08. я став учасником ДТП в с.Антонівці Хмельницької обл. за участю гр.Пономарьова В.О., про що був складений відповідний протокол інспектором Шепетівського взводу Хмельницького обласного ДАІ Мазур М.В.
21.04.08 заява про ДТП була подана в ЗАТ «СК «УСА» (надалі СК) ( з 11.12.08 ЗАТ «СК «АХА Україна» ) у Західному РД м.Львова, що знаходиться за адресою м.Львів, в.Вербицького 8 і прийнята Городецьким Я.В. для подальшого відшкодування завданих мені збитків.
19.07.08 в СК у Західному РД м.Львова був переданий повний пакет документів стосовно ДТП (згідно закону України про ОСЦВ власників наземних транспортних засобів, ст.35 включно з фотодокументами з місця ДТП) з рішенням суду (в якому я є постраждалим) прийнятий і перевірений Городецьким Я.В. і сформований у справу за №4109/08.
Оскільки в рішенні суду була помилка в написанні мого прізвища, то постанова суду з вірно написаним прізвищем (останній документ від якого починається відлік часу згідно з-ну України про ОСЦВ власників наземних транспортних засобів, ст.37.1.) було передано в СК 19.11.12 та зареєстрована за вх.№00062/14.
На мої запити про дату виплати в відділ врегулювання дають відповідь:
в Києві – звертайтесь у Львів, справа у них
У Львові – звертайтесь у Київ, справа у них
Відношення – просто жах!!! Подав заяви до прокуратури, МСТБУ, Держ.комісії з регулюваня ринків фін.послуг та Лігу страховиків. Наступна заява в суд.
НЕ ЗВЯЗУЙТЕСЬ З «СК «АХА Україна»!!!! ТАМ НЕПРОФЕСІЙНА КОМАНДА І ДЛЯ НИХ КЛІЄНТ ЗАВЖДИ ЛОХ!!!

СК AXA Украина (Украинский страховой альянс), 09 января 2009, 00:00

Водителю, автомобіля ЗАЗ "Таврія" д.н ВХ 2037 АА, Малиновскому В.А.,было неоднократно разъяснено, что в расширенной справке ГАИ, которую предоставило УГАИ Хмельницкой обл., указано, что он грубо нарушил ПДД в ДТП от 20.04.08 (управление ТС в нетрезвом состоянии и нарушил правила перевозки пассажиров), то есть существует противоречивая информация между двумя справками ГАИ, что ставит под вопрос подпадает ли даное событие под ГО и данный случай требует дополнительного расследования,поэтому выплата страхового возмещения задерживаеться до выяснения всех обстоятельств по данному факту.

С уважением,

Сергей Кайдаш
Директор Центра выплат в г. Львове

Малиновський В.А., 20 февраля 2009, 00:00

Продовження… початок див. Від 09.01.09
Сталося!!!!!!
22.01.09 на черговий дзвінок в ЗАТ «СК «АХА Україна» Городецький Я.В. повідомив радісну для мене новину - вони все перевірили!!!!( не пройшло й пів року) і виявляється я ні в чому не винен!!! (хоча про це ж каже рішення суду від 19.06.08) на моє запитання коли ж я нарешті отримую свої гроші (за місяць, за два , за рік ???) Мені майже ображено відповіли - ну що ви, в нас серйозна компанія, тиждень, максимум два, адже все на вашу користь....
10.02.09 не дочекавшись грошей йду на поклон в «СК «АХА Україна»...
При мені показово здійснюється дзвінок в київ до "дядька який підписує виплати". Розмова триває хвилин з 10, після чого до мене виходить керівник центру виплат у західному рд кайдаш с.ю. та городецький я.в. з досить похмурими обличчями... Я розумію що мені нічого доброго не світить...
Але відповідь цих панів мене просто добила - увага- "дядько який підписує виплати" боїться підписувати мої папери!!!!!!!!!!!
Аргумент – в них (в ск) є дві розширенні довідки даі (перша копія а друга виправлений оригінал, н а мою користь) і в цьому вбачаються шахрайські дії з мого боку (хоча як я знаходячись у Львові можу впливати на рішення обласного ДАИ Хмельницької області мені не пояснили)….
Відповідь в стилі «СК «АХА Україна» - я вже не дивуюсь (але не можу зрозуміти в кого з нас проблеми зі здоровим глуздом)...
Підготував всі документи в суд , але душа бажає свята…
12.02.09 подав черговий запит щодо невиплати мені страхового відшкодування – дуже хочеться отримати письмові звинувачення мене в шахрайстві (це досить серйозне звинувачення) від ск і після цього спокійно подавати на цих розумників в суд, який виграю навіть я без допомоги адвокатів (як сказав мені мій добрий знайомий ну дууужжее дорогий адвокат)…
Я підозрюю що буде продовження частина 3
Але я готовий і йти до останнього та перемогти (як 2 роки назад «ск оранту» в суді )!!!!
а наостанок як завжди :
Не звязуйтесь з «СК «АХА Україна».!!!! Там непрофесійна команда і для них клієнт завжди лох!!!

Вы - автор этого отзыва и вы хотели бы
написать комментарий?
Вам тоже есть что сказать про вашу СК?
Напишите свой отзыв
Вы - представитель обсуждаемой компании?
Хотите дать ответ?