VS
Бурьянский Андрей Викторович, Днепр. 22 февраля 2009 в 00:00 Отзыв №810 про СК Индиго по теме:

На мою телеграму (після надісланої раніше заяви) з вимогою страхового відшкодування – надіслали необґрунтованого листа з повідомленням про перенос строку виплати на три місяці

, Днепр. 22 февраля 2009 в 00:00 Отзыв №
СК Индиго по теме:

На мою телеграму (після надісланої раніше заяви) з вимогою страхового відшкодування – надіслали необґрунтованого листа з повідомленням про перенос строку виплати на три місяці

Бурьянский Андрей Викторович, 22 февраля 2009, 00:00

23 грудня 2008 р. на автодорозі Знам’янка – Луганськ – Ізварине, Я, керуючи автомобілем MITSUBISHI Outlander 2008 року в напрямку м. Знам’янки при швидкості руху 80-85 км на годину відчув поштовх (як від наїзду на бугорок чи ямку) після чого автомобіль почало заносити, а потім викинуло на узбіччя, де знаходився бетонний камінь (як нібито хтось викинув залишки бетону на узбіччя) об який автомобіль ударився заднім лівим колесом приблизно в нижню частину. Від удару колесо відламалося, відпала нижня накладка порогу, пошкоджено тормозний барабан, зламано диск колеса тощо.
Автомобіль MITSUBISHI Outlander 2008 року випуску є застрахованим згідно договору страхування наземного транспорту № 206-07099-08 від 06.04.2008 р. укладеним між мною та товариством з додатковою відповідальністю «Страхова компанія «ІНДІГО».
Керуючись умовами цього договору страхування та пам’яткою наданою в якості додатку до цього договору я викликав ДАЇ та аварійного комісара (слід звернути увагу, що аварійний комісар не є найманою особою СК «ІНДІГО», а виконує ці обов’язки для декількох страхових компаній) – тобто було оформлено всі документи.
26 грудня 2008 по акту передав всі документи для відшкодування страхового випадку у відповідності до умов договору – результат на момент коли повинна бути виплата (23.01.2009) з великим трудом надали гарантійного листа, де зазначалося, що виплата буде здійснено орієнтовно до 20 лютого 2009 р.
Вартість відшкодування приблизно 30000 грн. при чому зазначили, що евакуатор (ПП Артеменко Володимир Володимирович) не можуть відшкодувати, так як надано тільки рахунок фактуру – коли я подзвонив до цього ПП Артеменко В.В. (якого до речі викликала сама СК «ІНДІГО») і попросив квитанцію замість рахунку (так як гроші то заплачені) – то він зазначив що інших документів не дає і мало не послав коли я почав йому роз’ясняти ситуацію та основи бух. обліку.
Слід звернути увагу про відсутність будь якого сервісу на сервісному центрі MITSUBISHI MOTORS – ТОВ «ВТ СЕРВІС» - (25001, м. Кіровоград, вул. Родімцева, 106) – спочатку коли ставив автомобіль на ремонт обіцяли за три с половиною тижні відремонтувати, вимусили для нібито замовлення деталей зробити передплату в розмірі 6000 грн., а потім все виявилося брехнею – орієнтовний строк ремонту до 3 березня 2009 р. (тобто фактично 2,5 місяці), зразу всі пошкодження не було вимовлено, потім був додатковий рахунок що на 1500 грн. – всі скарги до вищестоящих осіб в НІКО – нічого не дали – зазначали, що деталь (якийсь ричаг до колеса йде з Японії), взагалі повний відстой.
На мою телеграму (після надісланої раніше заяви) з вимогою страхового відшкодування – надіслали необґрунтованого листа з повідомленням про перенос строку виплати на три місяці.
Подзвонив до СК «ІНДІГО» 19.02.2009 спитав чого не має виплати, мені відповіли всі документи вже в бухгалтерії, ви в черзі, чекайте, передзвоніть через тиждень.
Напишу ще скаргу в їх адресу, а вже потім буду розривати договір страхування на наступний рік та звертатися до відповідних органів зі скаргами та до суду з позовною заявою. Ще треба буде звернутися в Європу чи Японію до MITSUBISHI MOTORS з вимогою щодо відшкодування моральної та матеріальної шкоди завданої їх сервісним центром - ТОВ «ВТ СЕРВІС».

Вы - автор этого отзыва и вы хотели бы
написать комментарий?
Вам тоже есть что сказать про вашу СК?
Напишите свой отзыв
Вы - представитель обсуждаемой компании?
Хотите дать ответ?