VS
Данил, Херсон. 04 марта 2009 в 00:00 Отзыв №877 про СК Гарантия ОАО СО по теме:

Это не СК а недорозумение!!!

, Херсон. 04 марта 2009 в 00:00 Отзыв №
СК Гарантия ОАО СО по теме:

Это не СК а недорозумение!!!

Данил, 04 марта 2009, 04:00

Это не СК а недорозумение!!! По совету Toyota center имел глупость застраховать автомобиль в этой "компании" . Наступил страховой случай, а в выплате отказали сославшись на "правила" с которыми "забыли" ознакомить до подписания договора страхования. Подал в суд, который вынес решение в мою пользу.
Осторожно "СК Гарантия" !!!!
Номер договора: 5-439-100/07

СК Гарантия ОАО СО, 05 марта 2009, 00:00

Комментарий компании от 4/02/10
Шановний Данило Володимирович!!!
У відповідь на Ваш відгук повідомляємо, що рішення про відмову у виплаті Вам страхового відшкодування було прийнято на підставі наданих Вами документів та у відповідності до умов договору добровільного страхування наземного транспортного засобу (Договір страхування) та Правил добровільного страхування засобів наземного транспорту (крім залізничного)(далі - Правила).
Відповідно до п. 6.6 Правил - При страхування від ризику «ДТП», не є страховими випадками пошкодження або знищення ТЗ, що виникли внаслідок необережного заїзду до (виїзду з) місць зберігання транспортного засобу (гаражі, стоянки, паркінги, місця паркування тощо).
В ході проведення страхового розслідування встановлено, що Житнік Ірина Олександрівна (допущена до керування застрахованим транспортним засобом, відповідно до п. 6 Договору страхування) при в’їзді в гараж, не врахувавши габарити автомобіля, здійснила наїзд на ворота гаража, в результаті чого застрахований автомобіль зазнав значних механічних пошкоджень.
Відповідно до п. 20.2.1. Договору cтраховик має право відмовити cтрахувальнику у виплаті страхового відшкодування у випадках, передбачених Договором та Правилами.
З урахуванням та на підставі вищевикладеного, у відповідності до умов страхування, подія, яка сталася з застрахованим автомобілем TOYOTA COROLLA, не могла бути визнана страховим випадком і страховик не мав жодних правових підстав для виплати страхувальнику страхового відшкодування, у зв’язку з чим, «Херсонською регіональною дирекцією» філією ВАТ «СТ «Гарантія» Вам було відправлено лист-відмову у виплаті страхового відшкодування.
З повагою,
начальник управління врегулювання
страхових випадків ВАТ «СТ «Гарантія» А.В. Селюх

Данил, 21 апреля 2013, 12:47

Не уважаемый тов. А.В. Селюх и все ВАТ «СТ «Гарантія»! Вы много, и правильно написали в ответ, но завыли объяснить, почему при подписании договора страхования Вы забыли ознакомить меня с правилами, в которых указаны случаи отказов по выплатам при возникновении страховых случаев, хотя при подписании договора я несколько раз интересовался этим, но Вами было доведено, что все случаи были перечислены в договоре страхования, но позже выяснилось, что существуют дополнительные правила, с которыми Вы меня не удосужились ознакомить! А в ходе судебного заседания вашим, так называемым адвокатом было сказано, что Вы можете не ознакамливать с правилами страхования!?

СК Гарантия ОАО СО, 29 апреля 2013, 16:22

Шановний Данило Володимирович!!!

У відповідь на Ваш відгук повідомляємо, що 28 травня 2009 року колегією суддів судової палати з цивільних справ апеляційного суду Херсонської області було розглянуто обставини Вашої справи, та підстави за яких «Херсонською регіональною дирекцією» філією ПрАТ «СТ «Гарантія» прийнято рішення про відмову у виплаті Вам страхового відшкодування по події, яка мала місце 27.02.2008 року з застрахованим транспортним засобом TOYOTA COROLLA.
За результатами розгляду судом прийнято рішення скасувати заочне рішення Суворівського районного суду м. Херсона від 19.12.2008 року, за яким визнано частково недійсним договір страхування і стягнуто з СТ «Гарантія» на Вашу користь кошти, та відмовити Вам у задоволенні позову за необґрунтованістю.
У зв’язку з тим, що судом встановлено, що СТ «Гарантія» не порушувала Ваших прав, підстав для перегляду раніше прийнятого рішення по дані справі немає.

З повагою,
директор департаменту врегулювання
страхових випадків ПрАТ «СТ «Гарантія»
І.В. Кириченко

Вы - автор этого отзыва и вы хотели бы
написать комментарий?
Вам тоже есть что сказать про вашу СК?
Напишите свой отзыв
Вы - представитель обсуждаемой компании?
Хотите дать ответ?