Олександр, Киев. 09 марта 2017 в 20:12 задал вопрос всем по теме:

Підкажіть, будь ласка, чи порушує страххова компанія моє право на відшкодування і кому і як на це поскаржитись, щоб отримати належні мені кошти?

Добрий день. Можливо зможете мені допомогти.

Сталося ДТП, в результаті якої моє авто зазнало пошкоджень, а я - середні тілесні пошкодження. Був суд, який визнав мого опонента винним.
Опонент не є власником авто і не зазначений у страховому полісі, на нього не було оформлено довіреність на авто, але він перебував за кермом з дозволу власника і ніяких заяв щодо незаконного заволодіння авто не було.
З усім пакетом документів я звернувся у страхову компанію за відшкодуванням, але мені надіслали письмову відмову, посилаючись на те, що:
1) водій-винуватець не є особою, відповідальність якої застрахована (не вписаний в поліс і не є власником авто)
2) водійський стаж водія-винуваться менше 3 років, а відповідно до розділу 8 Договору страхування встановлено, що до керування ТЗ не допускаються особи з водійським стажем менше 3-х років та/або водійський стаж страхувальника є меншим 3-х років

Однак, ніде ніяким чином не зазначено, що водій-винуватець неправомірно володів ТЗ - не було ні заяви в поліцію, ніяких заяв під час судових засідань, які тривали рік після здійснення ДТП (від жовтня 2015р. до листопада 2016р.).

Підкажіть, будь ласка, чи порушує страххова компанія моє право на відшкодування і кому і як на це поскаржитись, щоб отримати належні мені кошти?

Эксперт Конюшко Денис
14 марта 2017, 18:07
Олександр, доброго дня,
Вказана відмова у виплаті страхового відшкодування незаконна. Страховик навмисно перекручує норми законодавства з метою уникнення відповідальності.
Можемо оперативно заставити страхову компанію сплатити Вам кошти в повному обсязі.
За розширеною консультацією та/або юридичною допомогою –звертайтеся по контактах, які зазначено нижче.

С уважением,
Конюшко Денис
Юридическая компания
"Страховой юрист"
097 953 40 78
050 412 18 99
www.insur-law.com.ua
insur.law@gmail.com

Более 7000 человек

уже нашли ответы на свои вопросы с помощью «Страхнадзора»

Смотрите
все консультации экспертов