Ростислав, Ивано-Франковск. 07 ноября 2019 в 17:22 задал вопрос всем по теме:

СК відмоляє мені у виплаті, мотивуючи тим, що я не зберіг пошкоджений автомобіль після ДТП. Як далі діяти у такому випадку?

«10» червня 2018р мала місце ДТП, винуватцями якої було визнано судом обопільно обидва учасники. Інший учасник отримав виплату страх.відшкодування у моїй СК у розмірі 50% від фактичних витрат, а мені було відмовлено спочатку у СК "Брокбізнес" поліс, якої було надано іншою стороною на місці ДТП, мотивуючи тим, що на VINкод даного авто уже був діючий поліс (але з іншим страхувальником та іншим номерним знаком) у СК "УПСК". На той момент мій автомобіль уже був частково поремонтований, але представник другої страхової УПСК, після мого письмого звернення, оглянув авто. Також, мною було надано передані Брозбізнесом фотоматеріали з першого огляду та акт огляду ТЗ. Після проходження певного часу, 15.04.2019 ПрАТ «УПСК» відмоляє мені у виплаті страхового відшкодування на підставі п 37.1.3 ст. 37 Закону, мотивуючи тим, що я не зберіг пошкоджений автомобіль у тому стані, який він мав безпосередньо після ДТП та не виконав своїх обов’язків, визначених цим Законом. Але ж ці обставини від мене не залежали, тому що після першого огляду мені представником СК було дозволено ремонтувати авто і я не міг знати про наявність інших полісів на авто другого учасника ДТП. Як далі діяти у такому випадку?, оскільки навіть 50% збитків, то сума збитку 30тис.грн.

Эксперт Конюшко Денис
10 ноября 2019, 22:02
Ростислав, вітаю,
Якщо перша страхова оглядала Ваш автомобіль – то друга страхова має взяти до уваги вже проведений огляд Вашого автомобіля, а й відповідно сплатити кошти.
Це підтверджується практикою Верховного суду.
Можемо допомогти й Вам.
Для отримання розширеної консультації або допомоги в отриманні коштів звертайтесь по контактам, які зазначені внизу.
З повагою,
Конюшко Денис,
адвокат,
0504121899
0979534078
Insur.law@gmail.com

Более 7000 человек

уже нашли ответы на свои вопросы с помощью «Страхнадзора»

Смотрите
все консультации экспертов