Акціонерне товариство «Страхова компанія «ІНГО»

Центральный офис: Киев, ул. Бульварно-Кудрявская, 33
Горячая линия: (044) 490-27-44, (044) 490-27-45, факс (044) 490-27-48
Сайт: www.ingo.ua

ІНГО – це страхові компанії «ІНГО», «ІНГО ЖИТТЯ» та «Медичний центр ІНГО», які є частиною Групи DCH Олександра Ярославського.

ІНГО - це
• 25 років практик з компенсацій збитків фізичних та юридичних осіб
• 25 років компетенцій в експертизі ризиків
• 25 років персональної підготовки та розвитку фахівців компанії
• 25 років досвіду співпраці з міжнародними партнерами
• 25 років суспільно відповідального ведення бізнесу

ІНГО
Акціонерна страхова компанія «ІНГО» входить до групи найбільших страхових організацій України за обсягом премій, величиною власних активів та сумами виплат страхових відшкодувань.
Компанія володіє 28 ліцензіями на різні види обов'язкового і добровільного страхування, надає страхові послуги корпоративним і роздрібним клієнтам.

Більше про ІНГО
За час своєї діяльності «ІНГО» отримала ряд галузевих нагород та неодноразово посідала призові місця в номінації «Найпрофесійніша страхова компанія» та інших, а голова правління визнавався Особистістю року страхового ринку.
Команда ІНГО – це понад 750 співробітників, що працюють у майже 50 офісах, 22 філіях та 2 клініках власного медичного центру.
Компанія є багаторічним постійним членом професійних об’єднань – Моторного Транспортного Страхового Бюро України (МТСБУ), членом Американської Торговельної Палати (АСС), Європейської Бізнес Асоціації (EBA), Міжнародної Торгової Палати (ICC) та Українського Об’єднання Лізингодавців
13.12.2019 рейтингове агентство «IBI-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг ПрАТ «Акціонерна страхова компанія ІНГО Україна» (колишня назва компанії) за Національною рейтинговою шкалою на рівні uaАА, прогноз «стабільний».
26.10.2019 IBI-Rating визначило рейтинг фінансової стійкості ПрАТ «АСК «ІНГО УКРАЇНА» на рівні uaAAifr.
ІНГО – це понад 25 років надійного страхування, швидкі страхові виплати в Україні та за кордоном.

ІНГО Україна Життя
АСК «ІНГО ЖИТТЯ» створена в серпні 2007 р. Компанія пропонує як ризикові програми страхування життя, так і довгострокові корпоративні накопичувальні програми. З 2013 року є представником міжнародного пулу Generali Employee Benefits Network (GEB), який виступає додатковою гарантією страхових виплат з корпоративного ризикового страхування життя. За підсумками року «ІНГО ЖИТТЯ» неодноразово займала лідируючі позиції в рейтингу компаній корпоративного ризикового страхування життя.

МЦ ІНГО
Багатопрофільна поліклініка із сучасним лікувально-діагностичним обладнанням та штатом кваліфікованих спеціалістів різних напрямків. Багатопрофільність центру дозволяє надати весь необхідний перелік медичних послуг в одному місці, а наявність відділення діагностики робить відвідування центра ще більш зручним для пацієнтів.

Більше про МЦ ІНГО
Лікарі 52 спеціальностей, власна лабораторія, маніпуляційні кабінети, стоматологічне відділення, аптека - все це дозволяє надавати повний комплекс поліклінічних послуг в одному медичному закладі. Вперше відкрив свої двері у 2014 році. Друге відділення запрацювало у 2017 році. За цей час медичний центр підтвердив свою успішність як проект сучасної моделі медичного страхування, що не має аналогів в Україні. Обслуговує понад 80 корпоративних клієнтів та клієнтів 46 страхових компаній.