Приватне акціонерне товариство "РЕНЕСАНС ЖИТТЯ"

Центральный офис: Київ, вул. Ризька, 8А
Горячая линия: 0 (800) 301-014, (044) 537-75-22

Приватне акціонерне товариство "РЕНЕСАНС ЖИТТЯ" засноване 26 грудня 2005 р. 
Вид діяльності: страхова діяльність у формі добровільного страхування життя

ПрАТ "РЕНЕСАНС ЖИТТЯ" працює на ринку України на підставі ліцензії АЕ № 641978 – здійснення страхової діяльності у формі добровільного страхування життя. Ліцензія видана Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України відповідно до статті 38 Закону України "Про страхування". 

"РЕНЕСАНС ЖИТТЯ" пропонує широкий вибір продуктів зі страхування життя. Ми гарантуємо міжнародні стандарти якості та надійності. Послуги нашої компанії доступні в багатьох найбільших містах України.

"РЕНЕСАНС ЖИТТЯ" є лідером українського ринку страхування життя за різними показниками:

• сума страхових платежів (з 1 півріччя 2011 р.)
• найбільший клієнтський портфель (з 2008 року)
• лідер каналу банкострахування (з 2008 року)

"РЕНЕСАНС ЖИТТЯ" – це фінансово стабільна компанія, надійність якої підтверджують:

• незалежний аудит «Ernst & Young»
• перестрахування ризиків в європейській компанії «GenRe», в одному з найбільших перестраховиків світу
• постійний контроль з боку держави
- державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг
- державна комісія з цінних паперів та фондового ринку
- державна податкова адміністрація

"РЕНЕСАНС ЖИТТЯ" – компанія, що успішно інвестує кошти клієнтів. Основною метою інвестиційних операцій є отримання максимальної прибутковості від розміщення власних коштів і коштів страхових резервів при дотриманні умов максимальної надійності та ліквідності активів.

"РЕНЕСАНС ЖИТТЯ" – компанія, якій довіряють клієнти. Компанія має найбільший клієнтський портфель в Україні. Кількість застрахованих фізичних осіб на 30.07.13 склало 768 621 чоловік. Тільки з 2008 р. компанія зібрала 1 млрд 149 тис. грн. страхових платежів, загальна сума страхових виплат за 4,5 року склала 12 млн 596 тис. грн. Компанія слід міжнародним стандартам фінансової звітності та обліку.

Статутний капітал ПрАТ "РЕНЕСАНС ЖИТТЯ" – 26 000 000 грн.

"РЕНЕСАНС ЖИТТЯ" – відкрита компанія, яка веде відкриту політику взаємодії з громадськістю. Компанія на регулярній основі подає результати фінансової діяльності видавництву «Insurance TOP» (рейтинг страхових компаній), є членом Ліги страхових організацій України.

"РЕНЕСАНС ЖИТТЯ" – інноваційна компанія. Ми постійно працюємо над удосконаленням та автоматизацією наших робочих процесів. Створюємо інноваційні страхові продукти у сфері накопичувального та інвестиційного страхування життя.