23 мая 2017 Страховая компания Княжа Лайф VIG (Юпітер) сообщает

СК «Княжа Лайф VIG» підтримала семінар з інклюзивної освіти

Повне залучення дітей з особливими освітніми потребами в усі аспекти шкільної освіти – невід’ємна ознака цивілізованого суспільства. СК «Княжа Лайф VIG», завжди приділяючи належну увагу корпоративній соціальній відповідальності, виступила партнером спеціалізованого семінару «Інклюзивна освіта: від теорії до практики», який відбувся 16 травня 2017 року в стінах гостинного Путрівського НВК (с. Путрівка, Васильківський район, Київська обл.).

Разом з СК «Княжа Лайф VIG», партнерами заходу виступили Громадська Організація «DCP-Help» та соціальний проект «Сила Духа».

Учасниками семінару стали фахівці з інклюзивної освіти та реабілітації, викладачі, учні, діти з особливими потребами та їх батьки.

Надзвичайний інтерес викликала фото-виставка «Сила духу», присвячена особливим дітям та їх особливим батькам. Представлені фотороботи відвертою щирістю почуттів наочно демонструють, що для тепла людського серця немає жодних перешкод.

У своєму виступі на семінарі засновник Громадської Організації «DCP-Help» Руслан Васютін зазначив виключну важливість інклюзії дітей з особливими освітніми потребами в навчальний процес, зупинився на проблемах та особливостях інклюзивної освіти в українських реаліях та наголосив на необхідності розробки і застосування конкретних рішень, які допоможуть кожній дитині рівноправно брати участь в академічному і суспільному житті.

Найбільш емоційною частиною виступу стала презентація соціального мультфільму «Мотузки», дубльованого за підтримки ГО «DCP-Help» та СК «Княжа Лайф VIG».

Організовані під час семінару інклюзивні майстер-класи для дітей дозволили на практиці показати усім присутнім можливості та перспективи інклюзії.

Завдяки окремій секції в рамках семінару фахівці-педагоги та керівники навчальних закладів Васильківського району мали змогу обговорити практичні аспекти втілення інклюзії в навчальних закладах району.

Источник: пресс-служба СК Княжа Лайф VIG (Юпітер)
 
 
ПЕРША, 17:10

ЧАО Страховая компания "ПЕРША" заключила договор обязательного страхования гражданско-правовой ответственности владельцев наземных транспортных средств с Национальным банком Украины

Страховая компания "ПЕРША" (Киев) в результате победы в тендере через систему электронных госзакупок ProZorro, заключила договор обязательного страхования гражданско-правовой ответственности владельцев наземных транспортных средств с Национальным банком Украины
ПЕРША, 17:09

ЧАО Страховая компания "ПЕРША" заключила договор обязательного страхования от несчастных случаев на транспорте с Национальным банком Украины

Страховая компания "ПЕРША" (Киев) в результате победы в тендере через систему электронных госзакупок ProZorro, заключила договор обязательного страхования водителей от несчастных случаев на транспорте с Национальным банком Украины
Страховая группа ТАС, 16:06

По итогам четырех месяцев 2017 года объем поступлений СГ «ТАС» превысил 315,6 млн грн

На протяжении января – апреля Страховой группой «ТАС» было собрано 315,69 млн грн страховых платежей, что на 36,8% превышает аналогичные показатели за первые четыре месяца прошлого года.