10 августа 2017 Страховая компания Княжа Лайф VIG (Юпітер) сообщает

Діти співробітників СК «Княжа Лайф VIG» провели 2 незабутні тижні у дитячому таборі VIG в Австрії в рамках VIG Kids Camp 2017

Ось і промайнули два тижні казкового відпочинку, які близько 500 дітей працівників VIG з 22 країн Центральної та Східної Європи, в тому числі діти співробітників СК «Княжа Лайф VIG», провели в Австрії у дитячому таборі VIG

Цьогоріч VIG Kids Camp, який Vienna Insurance Group організовує за підтримки свого головного акціонера Wiener Städtische Versicherungsverein, було проведено увосьме поспіль.

Окрім вже традиційних спортивних розваг, огляду визначних пам'яток у Відні, Зальцбурзі та Клагенфурті, підлітки взяли участь у фотосесії на тему миру, яку провів відомий австрійський фотограф, автор та видавець Луїс Ламмерхубер. Деякі фотографії було відібрано на цьогорічну фотопремію Альфреда Фріда, яка за ініціативою Луїса Ламмерхубера, включає окрему категорію для дітей віком до 14 років.

Окрім майстер-класу з фотографії, під час перебування у таборі діти також відвідали будинки для людей похилого віку, де спільно з кураторами презентували розважальну програму для мешканців. Зокрема, діти з України разом з однолітками з Польщі представили розважальне шоу з народними танцями та самбою у медичному закладі для людей похилого віку Evangelisches Alten- und Pflegeheim у Бад-Гойзерні (Верхня Австрія).

Як зазначив Гюнтер Геєр, Голова Правління Wiener Städtische Versicherungsverein, ініціатор та покровитель VIG Kids Camp, ці заходи спрямовані на те, щоб надати наймолодшим членам нашого суспільства розуміння цінності різноманітності, солідарності та прихильності до вирішення важливих соціальних проблем.

Источник: пресс-служба СК Княжа Лайф VIG (Юпітер)
 
 
Країна, 18:14

Страховая компания «Краина» за июль собрала 28 миллионов гривен страховых платежей

По итогам работы в июле ПАО «Страховая компания «Краина» собрала 28 632 000 гривен страховых платежей. Это на 22% больше показателя работы страховщика за тот же период прошлого года
Страховая группа ТАС, 10:20

СГ «ТАС» выплатила более 116 тыс. грн за поврежденный грузовик

Более 116 тыс. грн страхового возмещения выплатила на днях Страховая группа «ТАС» своему клиенту, владельцу грузового автомобиля DAF, поврежденного в аварии на Закарпатье.