10 января 2018 Страховая компания Княжа Лайф VIG (Юпітер) сообщает

Vienna Insurance Group об'єднала компанії в країнах Балтії

Vienna Insurance Group (VIG) – головний акціонер СК «Княжа Лайф VIG» та провідний страховик Центральної та Східної Європи повідомляє, що латвійський наглядовий орган наприкінці 2017 року затвердив злиття двох дочірніх компаній Групи - InterRisk Vienna Insurance Group AAS та BTA Baltic Insurance Company AAS. Обидві компанії працюють у всіх трьох країнах Балтії.

Завдяки злиттю колишньої Baltikums, що перейменовано в InterRisk минулого року з міркувань розвитку бренду, та BTA, мережа каналів дистрибуції компаній буде об’єднана, а їх присутність на ринку у Балтійському регіоні зросте, використовуючи загальний бренд BTA Baltic. Штаб-квартири обох компаній: BTA та InterRisk знаходяться у Ризі, столиці Латвії. BTA також має філії у Литві та Естонії, а InterRisk має філію у Литві. Страхові продукти InterRisk пропонуються через брокерів в Естонії.

Цей крок ще більше посилює ринкову позицію Vienna Insurance Group у країнах Балтії. Завдяки придбанню контрольного пакету акцій BTA Baltic у 2016 році VIG стала провідним гравцем на страховому ринку країн Балтії. BTA Baltic є також однією з найбільших компаній на ринку страхування життя. Злиття дає змогу Групі скористатися перевагами синергії та ще більше посилити свою конкурентоспроможність.

В країнах Балтії VIG також представлена двома іншими компаніями, що добре себе зарекомендували: Compensa (ризикове страхування) та Compensa Life (страхування життя). Загальний обсяг зібраних премій компаній Групи у країнах Балтії за перші дев'ять місяців 2017 року склав близько 240 мільйонів євро.

Источник: пресс-служба СК Княжа Лайф VIG (Юпітер)
 
 
Страховая группа ТАС, 11:21

СГ «ТАС» выплатила 1,9 млн грн за уничтоженный Mercedes

Очередную крупную выплату произвела накануне Нового года Страховая группа «ТАС» - страховое возмещение в размере 1,9 млн грн было перечислено владельцу застрахованного по договору «Зеленый коридор» автомобиля Mercedes GL 350. Дорогой внедорожник был уничтожен вследствие пожара.