10 января 2018 Страховая компания Княжа Лайф VIG (Юпітер) сообщает

Vienna Insurance Group об'єднала компанії в країнах Балтії

Vienna Insurance Group (VIG) – головний акціонер СК «Княжа Лайф VIG» та провідний страховик Центральної та Східної Європи повідомляє, що латвійський наглядовий орган наприкінці 2017 року затвердив злиття двох дочірніх компаній Групи - InterRisk Vienna Insurance Group AAS та BTA Baltic Insurance Company AAS. Обидві компанії працюють у всіх трьох країнах Балтії.

Завдяки злиттю колишньої Baltikums, що перейменовано в InterRisk минулого року з міркувань розвитку бренду, та BTA, мережа каналів дистрибуції компаній буде об’єднана, а їх присутність на ринку у Балтійському регіоні зросте, використовуючи загальний бренд BTA Baltic. Штаб-квартири обох компаній: BTA та InterRisk знаходяться у Ризі, столиці Латвії. BTA також має філії у Литві та Естонії, а InterRisk має філію у Литві. Страхові продукти InterRisk пропонуються через брокерів в Естонії.

Цей крок ще більше посилює ринкову позицію Vienna Insurance Group у країнах Балтії. Завдяки придбанню контрольного пакету акцій BTA Baltic у 2016 році VIG стала провідним гравцем на страховому ринку країн Балтії. BTA Baltic є також однією з найбільших компаній на ринку страхування життя. Злиття дає змогу Групі скористатися перевагами синергії та ще більше посилити свою конкурентоспроможність.

В країнах Балтії VIG також представлена двома іншими компаніями, що добре себе зарекомендували: Compensa (ризикове страхування) та Compensa Life (страхування життя). Загальний обсяг зібраних премій компаній Групи у країнах Балтії за перші дев'ять місяців 2017 року склав близько 240 мільйонів євро.

Источник: пресс-служба СК Княжа Лайф VIG (Юпітер)
 
10 января
24 января
25 января
26 января
27 января
28 января
29 января
30 января
31 января
01 февраля
02 февраля
03 февраля
04 февраля
 
Страховая группа ТАС, 11:21

СГ «ТАС» выплатила 1,9 млн грн за уничтоженный Mercedes

Очередную крупную выплату произвела накануне Нового года Страховая группа «ТАС» - страховое возмещение в размере 1,9 млн грн было перечислено владельцу застрахованного по договору «Зеленый коридор» автомобиля Mercedes GL 350. Дорогой внедорожник был уничтожен вследствие пожара.