29 марта 2018 Страховая компания ПЕРША сообщает

Страхова компанія «Перша» відкрила нове представництво у Миколаєві

Наприкінці січня 2018 року Страхова компанія «Перша» відкрила новий регіональний підрозділ – Миколаївське управління, що знаходиться за адресою: м. Миколаїв, вул. Соборна, 12а

Нове представництво надає повний комплекс страхових послуг приватним та корпоративним клієнтам, а також представникам малого та середнього бізнесу. Графік роботи управління — з 9:00 до 18:00 в будні дні.

«Ми продовжуємо розвивати свою мережу, відкриваємо як власні відділення, так і агентські підрозділи. Збільшення ринкової частки і присутності Страхової компанії «Перша» на ринку є нашою стратегічною метою», — коментує Вікторія Шевчишина, директор з продажів СК «Перша».

Кількома місяцями раніше Страхова компанія «Перша» відкрила нові представництва у містах Херсоні, Кременчуці, Одесі та Рівному.

Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «ПЕРША» працює на страховому ринку України з 2001 року. Основна спеціалізація компанії - автомобільне страхування із застосуванням інноваційних IT-технологій. СК «ПЕРША» - член Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національний страховик книжок міжнародних дорожніх перевезень (МДП).

Источник: пресс-служба СК ПЕРША