10 апреля 2018 Страховая компания ПЕРША сообщает

Страхова компанія «ПЕРША» отримала високу нагороду – «ЛІДЕР РОКУ 2017»

Рейтинговий аналіз показників діяльності, результативності, рентабельності, платоспроможності та інших, основаних на даних форм фінансової звітності та розрахунках, проведений Національним бізнес-рейтингом, виявив, що Страхова компанія «Перша» – у числі кращих в Україні. Це говорить про стабільність, високу ділову активність та конкурентоспроможність

СК «Перша» обійшла компанії, споріднені за видом діяльності та масштабами, і посіла у Національному бізнес-рейтингу високі позиції серед суб'єктів господарювання України та м. Києва за багатьма показниками.

Таким чином, поєднання розумної стратегії розвитку та професійної майстерності принесло в арсенал перемог Страхової компанії «Перша» престижне звання «Лідер року 2017».

Нагорода «Лідер року 2017» – підтвердження успіху, надійності, довіри клієнтів і партнерів, основане на перевіреній методиці оцінювання та реальних цифрах. А ще – нові можливості та переваги.

Источник: пресс-служба СК ПЕРША
 
10 апреля
21 апреля
22 апреля
23 апреля
24 апреля
25 апреля
26 апреля
27 апреля
28 апреля
29 апреля
30 апреля
01 мая
02 мая
03 мая
04 мая
 
Страховая группа ТАС, 11:39

СГ «ТАС» вошла в число страховщиков с самым быстрым урегулированием

Страховая группа «ТАС» заняла второе место в рейтинге страховщиков, работающих на рынке обязательного страхования гражданско-правовой ответственности автовладельцев, по скорости урегулирования страховых случаев. Об этом свидетельствуют результаты анализа качества урегулирования, обнародованные Моторным (транспортным) страховым бюро Украины по итогам ІV квартала 2017 года.