10 апреля 2018 Страховая компания ПЕРША сообщает

Страхова компанія «ПЕРША» отримала високу нагороду – «ЛІДЕР РОКУ 2017»

Рейтинговий аналіз показників діяльності, результативності, рентабельності, платоспроможності та інших, основаних на даних форм фінансової звітності та розрахунках, проведений Національним бізнес-рейтингом, виявив, що Страхова компанія «Перша» – у числі кращих в Україні. Це говорить про стабільність, високу ділову активність та конкурентоспроможність

СК «Перша» обійшла компанії, споріднені за видом діяльності та масштабами, і посіла у Національному бізнес-рейтингу високі позиції серед суб'єктів господарювання України та м. Києва за багатьма показниками.

Таким чином, поєднання розумної стратегії розвитку та професійної майстерності принесло в арсенал перемог Страхової компанії «Перша» престижне звання «Лідер року 2017».

Нагорода «Лідер року 2017» – підтвердження успіху, надійності, довіри клієнтів і партнерів, основане на перевіреній методиці оцінювання та реальних цифрах. А ще – нові можливості та переваги.

Источник: пресс-служба СК ПЕРША
 
 
Страховая группа ТАС, 11:39

СГ «ТАС» вошла в число страховщиков с самым быстрым урегулированием

Страховая группа «ТАС» заняла второе место в рейтинге страховщиков, работающих на рынке обязательного страхования гражданско-правовой ответственности автовладельцев, по скорости урегулирования страховых случаев. Об этом свидетельствуют результаты анализа качества урегулирования, обнародованные Моторным (транспортным) страховым бюро Украины по итогам ІV квартала 2017 года.