05 октября 2018 Страховая компания ПЕРША сообщает

Страхова компанія «ПЕРША» виплатила за договором каско понад 1,7 млн. грн

6 серпня 2018 року на території Польщі сталася дорожньо-транспортна пригода за участі автомобіля, застрахованого в СК «ПЕРША»

СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ПЕРША» ВИПЛАТИЛА ЗА ДОГОВОРОМ КАСКО ПОНАД 1,7 МЛН. ГРН

Подія зафіксована Прокуратурою Великопольського воєводства на 95 км автостради А2 у напрямку м. Познань.

За інформацією польських правоохоронців, український транспортний засіб SCANIA G360 із причепом марки Schmitz SCS 24/L, застрахований в Страховій компанії «ПЕРША», під час руху зіткнувся із польським вантажним автомобілем, що стояв у черзі на пропускному пункті автострадиВід удару польська вантажівка врізалася в легковий автомобіль Honda Civic, який отримав дуже значні пошкодження, врізавшись у причіп вантажівки, що стояла попереду.

На жаль, водій української вантажівки загинув на місці. Про інших постраждалих в аварії наразі не повідомляється.

Відшкодування тільки за договором КАСКО за пошкоджений тягач і причеп склало 1 731 860,15 грн. Цю суму Страхова компанія «ПЕРША» вже виплатила у повному обсязі власнику транспортного засобу.

Попереду – з’ясування суми збитків, які будуть покриті за договором страхування «Зелена карта», так само укладеному з СК «ПЕРША». Наразі Прокуратура Великопольського воєводства проводить підготовче провадження в рамках польського законодавства.

 

 

Источник: пресс-служба СК ПЕРША
 
 
Омега, 16:15

СК «Омега» выплатила более 27,5 млн грн по полисам ОСАГО с начала 2018 года

Страховая компания «Омега» за 9 месяцев 2018 года урегулировала почти 1400 обращений о выплатах по полисами обязательного страхования гражданской ответственности владельцев транспортных средств (ОСАГО).