11 октября 2018 Страховая компания ПЕРША сообщает

Страхова компанія «ПЕРША» виплатила за договором CMR понад 1 млн. грн

3 липня 2018 року водій-перевізник здійснював транспортування вантажу автомобілем «IVECO-MAGIRUS» з причепом з України у Казахстан

Рухаючись по автодорозі «Жакси – Єсимль – Бузулук», при перетині

залізничного переїзду поблизу м. Єсиль Акмолинської області, водій вантажівки, за його словами, був засліплений сонцем і не побачив сигнал заборони проїзду, через що сталося зіткнення із локомотивом.

В результаті ДТП сталася пожежа і вантажний автомобіль із причепом і вантажем повністю вигоріли, про що є Довідка Департаменту з надзвичайних ситуацій Акмолинської області.

Відповідальність перевізника за вантаж була застрахована у Страховій компанії «ПЕРША» за Договором добровільного страхування відповідальності перевізника наземним транспортом (CMR, CMR+TTH).

Страхове відшкодування за знищений пожежею вантаж склало 1 млн 38 тис грн і вже виплачено у повному обсязі власнику транспортного засобу.

Источник: пресс-служба СК ПЕРША
 
 
ЭКСПО СТРАХОВАНИЕ, 17:45

СК "ЭКСПО СТРАХОВАНИЕ" перестраховал авиационные риски в Lloyd’s of London

Авиационное страхование является одним из главных видов деятельности для СК «ЭКСПО СТРАХОВАНИЕ» и занимает существенную часть его страхового портфеля. В связи с этим наша Страховая компания уделяет большое внимание не только качеству страховых продуктов и профессионализму сотрудников, но и надежности размещения принятых на страхование авиационных рисков