Европейский страховой альянс

 
14 июня 2019

ПрАТ «Європейський страховий альянс» сплатило страхове відшкодування понад 288 тис. грн за ДТП з автомобілем MITSUBISHI OUTLANDER

Серед багатьох чинників, що впливають на безпеку дорожнього руху, найголовнішими є швидкість та дистанція. На жаль, водій KIA SPORTAGE не вибрав безпечної швидкості руху, невірно розрахував дистанцію і не зміг уникнути зіткнення з застрахованим автомобілем MITSUBISHI OUTLANDER, що рухався попереду у тій же смузі та зупинився перед проїздом перехрестя. Від удару обидва автомобілі отримали значні механічні ушкодження. Легкі травми отримала пасажирка автомобіля KIA SPORTAGE. Випадок було визнано страховим, відшкодування за договором КАСКО у сумі 288 681,00 гривень перераховано на рахунок СТО для виконання ремонту автомобіля нашого клієнта MITSUBISHI OUTLANDER. Отже, страхування – це надійний захист від випадковостей, що трапляються на дорозі.
21 мая 2019

ПрАТ «Європейський страховий альянс» сплатило понад 254 тис. грн за ремонт MITSUBISHI PAJERO SPORT 2

Виконуючи будь-який маневр, дуже важливо правильно оцінити дорожню ситуацію. У цьому впевнився водій застрахованого автомобіля MITSUBISHI PAJERO SPORT 2. Він розпочав обгін, наближаючись до перехрестя, та не помітив, що автомобіль РУТА А0483 здійснює поворот ліворуч і не пропустив це авто. Внаслідок зіткнення обидва транспортні засоби отримали значні механічні ушкодження. На щастя, потерпілих немає. ПрАТ «Європейський страховий альянс», згідно з умовами договору каско, сплатило за даним випадком 254 461,95 гривень. Страхове відшкодування було перераховано на рахунок СТО для виконання ремонтно-відновлювальних робіт.
11 апреля 2019

ПрАТ «Європейський страховий альянс» сплатило страхове відшкодування понад 842 тис. грн за ремонт VOLKSWAGEN TOUAREG

Нещодавно ПрАТ «Європейський страховий альянс» врегулювало страховий випадок з автомобілем VOLKSWAGEN TOUAREG, застрахованим за договором каско. При виїзді з другорядної дороги водій цього транспортного засобу не помітив та не пропустив MERCEDES-BENZ ML270, який наближався до перехрестя по головній дорозі. Відбулось зіткнення, внаслідок якого обидва автомобілі отримали значні механічні ушкодження. Травмованих немає.
25 января 2019

ПрАТ «Європейський страховий альянс» відшкодувало понад 165 000 гривень за ремонт SEAT ALTEA

Зростання кількості автомобільного парку в містах призводить до утворення черг і заторів на дорогах. Зокрема, скупчення машин спостерігається на перехрестях та пішохідних переходах. На цих ділянках ДТП трапляються частіше, а учасників може бути кілька. І убезпечений від чималих фінансових витрат той, хто має договір страхування КАСКО. В масовій аварії на перехресті значні механічні ушкодження отримав автомобіль нашого клієнта SEAT ALTEA.
21 ноября 2018

ПрАТ «Європейський страховий альянс» за 10 місяців 2018 року виплатило понад 68 млн грн.

ПрАТ «Європейський страховий альянс» за 10 місяців 2018 року відшкодувало своїм клієнтам понад 68,4 млн грн. за 39 287 страховими випадками. Щоденно Компанія обробляє майже 150 звернень.
20 сентября 2018

ПрАТ «Європейський страховий альянс» відшкодувало більше 428 тис. грн за викрадений автомобіль TOYOTA

ПрАТ «Європейський страховий альянс» здійснило виплату страхового відшкодування за договором автострахування каско у зв’язку з викраденням TOYOTA FJ CRUISER. Одного вечора водій поставив застрахований автомобіль на парковці біля будинку де мешкає, увімкнув сигналізацію, та пішов відпочивати. Вийшовши на вулицю вночі, він не знайшов своєї машини там, де її залишив. На жаль, його автомобіль став здобиччю злочинців. Потерпілий одразу повідомив про викрадення слідчий відділ управління національної поліції, зателефонував до страхової компанії, а надалі – діяв так, як йому пояснив оператор. У ході проведення розшукових заходів автомобіль та осіб, причетних до його викрадення, знайдено не було. Згодом клієнт надав усі необхідні документи і отримав страхове відшкодування у сумі 428 800,10 гривень.
14 сентября 2018

ПрАТ «Європейський страховий альянс» отримало ліцензію з авіаційного страхування

У вересні 2018 року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, видала Приватному акціонерному товариству «Європейський страховий альянс» безстрокову ліцензію на проведення обов’язкового авіаційного страхування цивільної авіації. Порядок і правила здійснення даного виду страхування затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 6 вересня 2017 року № 676.
16 августа 2018

РА «Стандарт-Рейтинг» підтвердило рейтинг ПрАТ «Європейський страховий альянс» на рівні uaAA

15 серпня 2018 РА «Стандарт-Рейтинг», проаналізувавши підсумки роботи Приватного акціонерного товариства «Європейський страховий альянс» за перше півріччя 2018 року, прийняло рішення про оновлення рейтингу фінансової стійкості Страховика (кредитного рейтингу) - за національною шкалою на рівні uaAA. Страховик з рейтингом uaAA характеризується дуже високою фінансовою стійкістю / кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими страховиками.
02 августа 2018

ПрАТ «Європейський страховий альянс» відшкодувало понад 474 тисячі гривень за згорілий автомобіль

Одна з найбільш небезпечних стихій - вогонь. Наслідки його дії можуть бути нищівними і подолати пов’язані з пожежею фінансові труднощі важко, але не для тих водіїв, які мають договір страхування каско.
30 июля 2018

Дистанційне оформлення збитків за договорами каско

Для оформлення страхового випадку власникам договорів КАСКО від ПрАТ «Європейський страховий альянс» відвідувати офіс Компанії не обов’язково. Про подію необхідно повідомити Компанію за телефоном гарячої лінії, а письмове звернення можна подати безпосередньо на партнерських СТО, де планується ремонт автомобіля.