Европейский страховой альянс

 
03 ноября 2017

Партнером "Європейського страхового альянсу" став "Поляріс Сателіт"

«Європейський страховий альянс» уклав договір про співпрацю з компанією «Поларіс Сателіт». Тепер всі клієнти страховика з автострахування Каско мають можливість отримати знижку в тарифі, якщо їх автомобіль буде обладнано супутниковою GPS сигналізацією «Поларіс Сателіт». Страховий тариф розраховується індивідуально, а на встановлення протиугінної системи за направленням страховика можливі суттєві знижки - до 60%.
16 августа 2017

«Європейський страховий альянс» оновлює лінійку каско

«Європейський страховий альянс» оновлює продуктову лінійку з автострахування. В cерпні 2017 року компанія розпочала продаж продукту КАСКО Light для легкових автомобілів віком від 3 до 10 років та вартістю від 200 000 до 1 000 000 грн.
10 марта 2017

«Європейський страховий альянс»: 30 000 євро за порятунок життя туриста

Страховий випадок з власником міжнародного договору туристичного страхування від «Європейського страхового альянсу» відбувся у місті Ларнака, що на південно-східному узбережжі Кіпру. Юнак вирішив зайнятись дайвінгом, щоб насолодитись красою підводного світу, але піднявшись на човен після занурення з аквалангом, відчув нудоту, головний біль, а згодом - відмову роботи кінцівок. В лікарні поставили діагноз «кесонна хвороба».
06 февраля 2017

ЧАО «Европейский страховой альянс» присоединилось к Соглашению о прямом урегулировании убытков

В ЧАО «Европейский страховой альянс» заработал механизм прямого урегулирования убытков по договорам обязательного страхования гражданско-правовой ответственности автовладельцев (ОСГПО, «автогражданка»).
10 января 2017

ЧАО "Европейский страховой альянс" присоединилось к ОС "НОРТ"

ЧАО "Европейский страховой альянс" присоединилось к общественному союзу "Национальная организация розничной торговли" (ОС "НОРТ").
26 сентября 2016

Европейский страховой альянс: 22 года - 22 сентября - 22%

22 сентября 2016 года ЧАО «Европейский страховой альянс» празднует свой 22-й день рождения
31 декабря 2009

Європейський страховий альянс став членом Української федерації убезпечення.

На черговому засіданні Президії УФУ прийнято рішення щодо прийняття до членів Федерації ЗАТ «Європейський страховий альянс». Рішення було прийнято одноголосно після розгляду заяви компанії
31 декабря 2009

Українська федерація убезпечення підписала Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю з Держфінпослуг.

Голова Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України Віктор Суслов та Президент Української федерації убезпечення Олександр Завада підписали Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю. Підписання проводилося в рамках порядку денного чергових загальних зборів УФУ
05 марта 2009

Руководство «Европейского страхового альянса» намерено призвать к ответу исполнительную службу Печерского района

«Европейский страховой альянс» направил жалобу в Государственную исполнительную службу Печерского района на действия государственного исполнителя, выступившего источником недостоверной и неправдивой информации о, якобы имевшем место опечатывании офиса Компании. «Европейский страховой альянс» требует принять надлежащие меры воздействия и привлечь к ответственности виновных, причастных к производству незаконного постановления