Европейский страховой альянс

 
02 мая 2018

«Європейський страховий альянс» оновив облігаторну програму перестрахування

У квітні 2018 пролонговано на наступний рік облігаторну програму перестрахування ПрАТ «Європейський страховий альянс» з компанією Hannover Ruck SE, Germany. Перестраховик має високий міжнародний рейтинг надійності A+ (Superior), присвоєний рейтинговим агентством A.M.Best. Розміщення програми відбулось при посередництві брокера Marsh.
14 марта 2018

«Європейський страховий альянс» сплатив 172 тисячі гривень за пошкоджений FIAT DOBLO

Інтенсивність дорожнього руху на міських вулицях висока, і навіть на мить втративши увагу, можна стати учасником дорожньо-транспортної пригоди. Проте значних фінансових витрат на ремонт автомобіля можна уникнути, якщо завчасно укласти договір страхування. У цьому переконався власник застрахованого за договором КАСКО автомобіля FIAT DOBLO.
08 февраля 2018

«Європейський страховий альянс» починає реалізацію електронних полісів ОСЦПВ

ПрАТ «Європейський страховий альянс» успішно пройшло атестацію та допущено до роботи в системі «Електронний поліс» центральної бази даних Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ).
01 февраля 2018

«Європейський страховий альянс» - рік роботи в прямому врегулюванні

1 лютого 2018 року виповнився рік, як ПрАТ «Європейський страховий альянс» приєдналось до Угоди про пряме врегулювання збитків за договорами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників, підписаної 18-ма зі списку членів Моторного (транспортного) страхового бюро України. Згідно з принципом прямого врегулювання, власники автоцивілки мають змогу звернутись за відшкодуванням безпосередньо до свого страховика, з яким уклали договір страхування, а не лише до тієї компанії, поліс якої надав винуватець ДТП.
24 января 2018

«Європейський страховий альянс» співпрацює з RAVELCO

Клієнти ПрАТ «Європейський страховий альянс» з автострахування КАСКО мають можливість обладнати свій автомобіль надійною сигналізацією RAVELCO на вигідних умовах. Вартість її встановлення за направленням страховика буде майже удвічі меншою. Крім того, можна суттєво заощадити і на страховому платежі, адже при страхуванні автомобіля обладнаного цією системою, надається знижка.
03 ноября 2017

Партнером "Європейського страхового альянсу" став "Поляріс Сателіт"

«Європейський страховий альянс» уклав договір про співпрацю з компанією «Поларіс Сателіт». Тепер всі клієнти страховика з автострахування Каско мають можливість отримати знижку в тарифі, якщо їх автомобіль буде обладнано супутниковою GPS сигналізацією «Поларіс Сателіт». Страховий тариф розраховується індивідуально, а на встановлення протиугінної системи за направленням страховика можливі суттєві знижки - до 60%.
16 августа 2017

«Європейський страховий альянс» оновлює лінійку каско

«Європейський страховий альянс» оновлює продуктову лінійку з автострахування. В cерпні 2017 року компанія розпочала продаж продукту КАСКО Light для легкових автомобілів віком від 3 до 10 років та вартістю від 200 000 до 1 000 000 грн.
10 марта 2017

«Європейський страховий альянс»: 30 000 євро за порятунок життя туриста

Страховий випадок з власником міжнародного договору туристичного страхування від «Європейського страхового альянсу» відбувся у місті Ларнака, що на південно-східному узбережжі Кіпру. Юнак вирішив зайнятись дайвінгом, щоб насолодитись красою підводного світу, але піднявшись на човен після занурення з аквалангом, відчув нудоту, головний біль, а згодом - відмову роботи кінцівок. В лікарні поставили діагноз «кесонна хвороба».
06 февраля 2017

ЧАО «Европейский страховой альянс» присоединилось к Соглашению о прямом урегулировании убытков

В ЧАО «Европейский страховой альянс» заработал механизм прямого урегулирования убытков по договорам обязательного страхования гражданско-правовой ответственности автовладельцев (ОСГПО, «автогражданка»).