Европейский страховой альянс

 
25 января 2019

ПрАТ «Європейський страховий альянс» відшкодувало понад 165 000 гривень за ремонт SEAT ALTEA

Зростання кількості автомобільного парку в містах призводить до утворення черг і заторів на дорогах. Зокрема, скупчення машин спостерігається на перехрестях та пішохідних переходах. На цих ділянках ДТП трапляються частіше, а учасників може бути кілька. І убезпечений від чималих фінансових витрат той, хто має договір страхування КАСКО. В масовій аварії на перехресті значні механічні ушкодження отримав автомобіль нашого клієнта SEAT ALTEA.
21 ноября 2018

ПрАТ «Європейський страховий альянс» за 10 місяців 2018 року виплатило понад 68 млн грн.

ПрАТ «Європейський страховий альянс» за 10 місяців 2018 року відшкодувало своїм клієнтам понад 68,4 млн грн. за 39 287 страховими випадками. Щоденно Компанія обробляє майже 150 звернень.
20 сентября 2018

ПрАТ «Європейський страховий альянс» відшкодувало більше 428 тис. грн за викрадений автомобіль TOYOTA

ПрАТ «Європейський страховий альянс» здійснило виплату страхового відшкодування за договором автострахування каско у зв’язку з викраденням TOYOTA FJ CRUISER. Одного вечора водій поставив застрахований автомобіль на парковці біля будинку де мешкає, увімкнув сигналізацію, та пішов відпочивати. Вийшовши на вулицю вночі, він не знайшов своєї машини там, де її залишив. На жаль, його автомобіль став здобиччю злочинців. Потерпілий одразу повідомив про викрадення слідчий відділ управління національної поліції, зателефонував до страхової компанії, а надалі – діяв так, як йому пояснив оператор. У ході проведення розшукових заходів автомобіль та осіб, причетних до його викрадення, знайдено не було. Згодом клієнт надав усі необхідні документи і отримав страхове відшкодування у сумі 428 800,10 гривень.
14 сентября 2018

ПрАТ «Європейський страховий альянс» отримало ліцензію з авіаційного страхування

У вересні 2018 року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, видала Приватному акціонерному товариству «Європейський страховий альянс» безстрокову ліцензію на проведення обов’язкового авіаційного страхування цивільної авіації. Порядок і правила здійснення даного виду страхування затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 6 вересня 2017 року № 676.
16 августа 2018

РА «Стандарт-Рейтинг» підтвердило рейтинг ПрАТ «Європейський страховий альянс» на рівні uaAA

15 серпня 2018 РА «Стандарт-Рейтинг», проаналізувавши підсумки роботи Приватного акціонерного товариства «Європейський страховий альянс» за перше півріччя 2018 року, прийняло рішення про оновлення рейтингу фінансової стійкості Страховика (кредитного рейтингу) - за національною шкалою на рівні uaAA. Страховик з рейтингом uaAA характеризується дуже високою фінансовою стійкістю / кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими страховиками.
02 августа 2018

ПрАТ «Європейський страховий альянс» відшкодувало понад 474 тисячі гривень за згорілий автомобіль

Одна з найбільш небезпечних стихій - вогонь. Наслідки його дії можуть бути нищівними і подолати пов’язані з пожежею фінансові труднощі важко, але не для тих водіїв, які мають договір страхування каско.
30 июля 2018

Дистанційне оформлення збитків за договорами каско

Для оформлення страхового випадку власникам договорів КАСКО від ПрАТ «Європейський страховий альянс» відвідувати офіс Компанії не обов’язково. Про подію необхідно повідомити Компанію за телефоном гарячої лінії, а письмове звернення можна подати безпосередньо на партнерських СТО, де планується ремонт автомобіля.
02 мая 2018

«Європейський страховий альянс» оновив облігаторну програму перестрахування

У квітні 2018 пролонговано на наступний рік облігаторну програму перестрахування ПрАТ «Європейський страховий альянс» з компанією Hannover Ruck SE, Germany. Перестраховик має високий міжнародний рейтинг надійності A+ (Superior), присвоєний рейтинговим агентством A.M.Best. Розміщення програми відбулось при посередництві брокера Marsh.
14 марта 2018

«Європейський страховий альянс» сплатив 172 тисячі гривень за пошкоджений FIAT DOBLO

Інтенсивність дорожнього руху на міських вулицях висока, і навіть на мить втративши увагу, можна стати учасником дорожньо-транспортної пригоди. Проте значних фінансових витрат на ремонт автомобіля можна уникнути, якщо завчасно укласти договір страхування. У цьому переконався власник застрахованого за договором КАСКО автомобіля FIAT DOBLO.
08 февраля 2018

«Європейський страховий альянс» починає реалізацію електронних полісів ОСЦПВ

ПрАТ «Європейський страховий альянс» успішно пройшло атестацію та допущено до роботи в системі «Електронний поліс» центральної бази даних Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ).