18 мая 2026 Страховая компания Страховая группа ТАС сообщает

СГ «ТАС» вкотре підтвердила першість з «автоцивілки» за всіма показниками

Моторне (транспортне) страхове бюро України опублікувало статистику ринку обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників за чотири місяці 2026 року. Оприлюднені цифри вкотре підтвердили безперечне лідерство СГ «ТАС» в сегменті та засвідчили чималий відрив «першого номера» від конкурентів за всіма основними показниками.

Отже, в січні – квітні розпочали свою дію понад 2,3 млн полісів обов’язкової «автоцивілки», з яких 462’338, або кожен п’ятий, було оформлено СГ «ТАС». За кількістю укладених договорів ОСЦПВ компанія випередила страховика, який став другим в сегменті, на 17%.

Загалом впродовж звітного періоду всіма учасниками ринку обов’язкової «автоцивілки» – 26 страховиками, які входять до складу МТСБУ, було залучено за полісами ОСЦПВ сумарно майже 7,4 млрд грн страхових премій. І перше місце за зборами серед них традиційно посіла СГ «ТАС», частка якої в загальному обсязі платежів склала 18%. За вказаним показником лідер ринку «обійшов» найближчого конкурента на  33%. Варто зауважити, що посіла перше місце в ТОП-3 страховиків сегменту ОСЦПВ Страхова група «ТАС» і за приростом премій: 28,7% проти 3,6% та 5,5% відповідно.

Ще з більшим відривом випередила компанія інших учасників ринку за показником виплат. Як свідчить статистика МТСБУ, за чотири місяці за обов’язковою «автоцивілкою» постраждалим було відшкодовано майже 3,8 млрд грн, з яких безпосередньо СГ «ТАС» виплатила 730’124’054 грн, що становить понад 19% від загального обсягу виплат на ринку та на 64% перевищує сукупну суму виплат страховика, який посів друге місце в сегменті.

При цьому розмір середньої виплати в СГ «ТАС» залишається більшим як за середньоринковий показник, так і за відповідний показник найближчого конкурента. Так, середня виплата СГ «ТАС» за шкоду майну перевищує розмір середнього по ринку відшкодування на 12%, а середню виплату страховика, який став другим, на 20%. Водночас середня сума відшкодування СГ «ТАС» за шкоду здоров’ю та життю більша за відповідний середньоринковий показник на 22% та зазначений показник страховика, який посів другу сходинку в рейтинговій таблиці, на 46%.

 

Источник: пресс-служба СК Страховая группа ТАС
 
18 мая
19 мая
20 мая
21 мая
22 мая
23 мая
24 мая
25 мая
26 мая
27 мая
28 мая
29 мая
30 мая
31 мая
01 июня
02 июня
03 июня
04 июня
05 июня
06 июня
07 июня
 
ARX (AXA Страхование), 14:43

Компанії, що роблять ставку виключно на цінову агресію, не здатні сформувати стабільну прибутковість

сплата податків, страхова компанія, страхові виплати, довіра клієнтів, Автоцивілка
ARX (AXA Страхование), 14:42

Чи реально зараз застрахувати майно від прольотів?

виплати, каско, автоцивілка, воєнні ризики
ARX (AXA Страхование), 14:41

Плануєте виїзд за кордон на власному авто? Не забудьте про «Зелену картку»!

туристичне страхування, надійність, довіра, виплати, автострахування