29 июня 2022

Понад 260 тис. грн виплатила СГ «ТАС» за договором «ЄвроКАСКО»

Цей інцидент, згодом визнаний страховим випадком, стався на Київщині.
24 июня 2022

За викрадене авто СГ «ТАС» виплатила понад 588 тис. грн

Як повідомляє Патрульна поліція України, лише за минулий рік в Києві було викрадено 684 авто. Цифра досить велика, але менша за відповідний показник 2020 року: тоді в столиці було вкрадено 752 транспортних засоби.
22 июня 2022

СГ «ТАС» посіла перше місце на регіональному ринку 12 областей України з 24-х

За даними видання Insurance TOP, Страхова група «ТАС» за підсумками 2021 року продовжує утримувати позиції безперечного лідера в 12 України з 24-х. Ще регіонах в дев’яти областях країни СГ «ТАС» увійшла в ТОП-5 найбільших страховиків регіону.
21 июня 2022

Понад 392 тис. грн виплатила СГ «ТАС» за договором «Правильне КАСКО»

Якісне врегулювання та оперативні виплати – напевно, найголовніші критерії оцінки роботи страховика для будь-якого клієнта. Усвідомлюючи, наскільки важливо для людини, яка зазнала збитків, якомога швидше отримати потрібну допомогу, Страхова група «ТАС» завжди великої уваги приділяла питанням оперативності врегулювання страхових випадків, оптимізуючи відповідним чином всі бізнес-процеси та мінімізуючи терміни виплат страхових відшкодувань.
20 июня 2022

За підсумками 2021 року СГ «ТАС» увійшла в ТОП-3 страховиків країни

Авторитетне профільне видання Insurance TOP підвело підсумки роботи страхового ринку за 2021 рік. Отже, як свідчать оприлюднені рейтинги, за минулий рік СГ «ТАС» продовжувала зміцнювати позиції на ринку, покращивши свої показники в усіх його сегментах.
17 июня 2022

За пошкоджений в ДТП Lexus СГ «ТАС» виплатила понад 649 тис. грн

Чергову велику виплату днями здійснила Страхова група «ТАС» – відшкодування в розмірі майже 650 тис. грн було перераховано власникові автомобіля Lexus RX350, пошкодженого в результаті дорожньо-транспортної пригоди, що сталася в Києві.
15 июня 2022

Майже 490 тис. грн виплатила СГ «ТАС» за пошкоджений VW Touareg

Навіть найменша помилка на дорозі, секундна неуважність за кермом подеколи коштує дуже дорого. В цьому нещодавно мав прикру нагоду переконатися один із клієнтів СГ «ТАС», власник кросовера Volkswagen Touareg.
14 июня 2022

Обсяг виплат СГ «ТАС» за п’ять місяців склав майже 385 млн грн

Страхова група «ТАС» підвела підсумки своєї роботи за п’ять місяців поточного року.
13 июня 2022

В травні СГ «ТАС» виплатила більше, ніж у минулому році, – понад 89 млн грн відшкодувань

В умовах воєнного стану Страхова група «ТАС» продовжує працювати та виконувати свої зобов’язання перед клієнтами.
10 июня 2022

За 100 днів повномасштабної війни СГ «ТАС» прийняла та опрацювала понад 63 тисячі звернень клієнтів

Забезпечувати надійний страховий захист своїм клієнтам за будь-яких обставин, бути разом із ними за будь-яких умов та надавати необхідну підтримку в найскрутніші моменти їх життя – саме ці принципи покладені в основу діяльності будь-якого відповідального страховика. І саме на цих засадах завжди будувала свою роботу Страхова група «ТАС», якій довіряють свій страховий захист понад 1 млн українців.