01 декабря 2022

Понад 380 тис. грн виплатила СГ «ТАС» за необачність свого клієнта

Менше двох тижнів знадобилося Страховій групі «ТАС», аби врегулювати страховий випадок, що стався із застрахованим за договором «Правильне КАСКО» автомобілем Mercedes-Benz E220, якій зазнав пошкоджень в ДТП.
29 ноября 2022

Виплата СГ «ТАС» за пошкоджене в Словаччині авто перевищила 400 тис. грн

Наскільки важливо мати надійний страховий захист під час перебування в іншій країні, знає, напевно, кожен автомобіліст, який принаймні хоч один раз їздив за кордон на власному авто.
25 ноября 2022

Майже 420 тис. грн склала виплата СГ «ТАС» за пошкоджену в аварії вантажівку

Ями, вибоїни та загалом незадовільний подекуди стан дорожнього покриття додають чимало клопотів водіям та є однією з найбільш розповсюджених причин аварій. Принаймні про це свідчить статистика Патрульної поліції.
22 ноября 2022

Понад 285 тис. грн виплатила СГ «ТАС» за пошкоджений в ДТП Land Cruiser

Аварія, в якій зазнав пошкоджень застрахований СГ «ТАС» автомобіль Toyota Land Cruiser 200, сталася на Закарпатті. А причиною її став небезпечний та очевидно невдалий маневр одного з учасників руху.
18 ноября 2022

«Щедра п’ятниця» в СГ «ТАС» – можливість застрахувати своє житло та бізнес за найвигіднішою ціною!

Щороку наприкінці листопада у всьому світові проходить так звана чорна п’ятниця – день колосальних знижок, неймовірних цінових пропозицій та шалених розпродажів. Зазвичай до цього дня готувала свої акційні пропозиції і Страхова група «ТАС». І цей рік не став виключенням.
17 ноября 2022

За десять місяців 2022 року СГ «ТАС» виплатила майже 739 млн грн

За десять місяців поточного року Страхова група «ТАС» виплатила за укладеними договорами страхування 738,91 млн грн страхових відшкодувань.
15 ноября 2022

Обсяг виплат СГ «ТАС» в жовтні перевищив 63 млн грн

За другий місяць осені 2022 року Страхова група «ТАС» виплатила в якості страхових відшкодувань за укладеними договорами 63,25 млн грн.
11 ноября 2022

Майже 255 тис. грн виплатила СГ «ТАС» за договором «ЄвроКАСКО»

Досвідчені водії добре знають, наскільки небезпечним може бути поспіх під час кермування авто. Хтось, поспішаючи у справах, вирішив в останній момент «проскочити» на блимаючий жовтий. Хтось, намагаючись якнайшвидше дістатися потрібного місця, просто «підрізав» іншого учасника руху. Хтось, кваплячись, не помітив важливий знак чи «налетів» на перешкоду. Наслідки такого поспіху часто бувають дуже сумними, а збитки – чималими.
08 ноября 2022

СГ «ТАС» виплатила 257 тис. грн за пошкоджений в ДТП кросовер

Несприятливі погодні умови – одна з найчастіших причин дорожньо-транспортних пригод. Про це свідчить статистика патрульної поліції.
03 ноября 2022

Понад 253 тис. грн виплатила СГ «ТАС» за пошкоджену вогнем вантажівку

Страхове відшкодування в розмірі понад чверть мільйона гривень днями виплатила Страхова група «ТАС» одному зі своїх клієнтів – власникові вантажного автомобіля DAF FT XF 105, застрахованого компанією за договором «Правильне КАСКО».