«Обериг», страховая группа

Центральный офис: г. Киев, ул. Васильковская, 14
Горячая линия: 0800218 201
Сайт: oberig-sg.com

Компанію створено 8 жовтня 2014 року.Страхова діяльність провадиться на підставі 30 безстрокових ліцензій Нацкомфінпослуг.

"Оберіг" має розгалужену мережу агентів та представництв по всій Україні. Стратегічною метою на найближчі три роки є активне входження Компанії в ринок шляхом “поміркованого” росту. Cтатутний фонд сформовано в розмірі 35 000 000 гривень. Компанія є членом Моторно (транспортного) страхового бюро України та Асоціації "Страховий бізнес".

Компанія співпрацює з трьома провідними асистуючими компаніями та перестраховиками. В своїй роботі Компанія використовує сучасну ІТ-платформу "ПрофітСофт".

Страхова група "Оберіг" має потужну підтримку міжнародного партнера Hannover Re, яка працює на світовій арені більше 50 років. На сьогодні, Hannover Re входить до трійки найбільших перестрахових компаній в світі з оборотом більше 17-ти мільярдів євро, компанія має в своєму розпорядженні мережу дочірніх підприємств, філій та представництв на всіх п’яти континентах, штат компанії налічує 2568 співробітників. Міжнародні рейтингові агентства відзначили фінансову стійкість Hannover Re високими оцінками (Standard & Poor’s AA- "Very Strong", A.M. Best A +.

Договори медичного страхування за програмою BestDoctors перестраховані у міжнародного фінансового гіганта м з головним офісом у Швейцарії. Partner Re входить до десятки найбільших перестрахових компаній світу. Капіталізація перестраховика становить більше 20 мільярдів доларів США. Рейтинг надійності A+ від агенції Fitch зі стабільним прогнозом.

Компанія має партнерські відносини зі світовою асоціацією лікарів BestDoctors (Сполучені Штати Америки). BestDoctors - глобальний постачальник медичних послуг, який обслуговує понад 40 мільйонів клієнтів в світі. Мережа лікарів - це більше 53 000 провідних фахівців з усього світу у 450 вузькопрофільних спеціалізаціях, за яких проголосували інші лікарі, як за кращих в своїй області. BestDoctors засновано в 1989 році.

Медичний асистанс страхової групи "Оберіг" має широку медичну базу - це 4 742 лікувальних та фармацевтичних заклади по всій території України. Компанія має повноцінний цілодобовий контакт-центр по роботі із застрахованими особами, з клієнтами працюватимуть кваліфіковані лікарі-координатори з медичною освітою та значним досвідом роботи. Для поліпшення послуг застрахованим особам, відділ по роботі з провайдерами послуг надалі працює над розширенням мережі медичних закладів та йде назустріч побажанням наших партнерів.

До вашої уваги надаємо рейтинг Insurance TOP з підсумками 2018 року, страхова група "Оберіг" має в ньому такі позиції:

✅ 4 місце за темпом зростання
✅ 31 місце з медичного страхування
✅ 43 місце по автоКАСКО
✅ 22 місце з перестрахування
✅ 64 місце за обсягом активів
✅ 61 місце за рівнем виплат.